Струва ли си да се вземе мултикукър?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот PasDeDeux » 20 Сеп 2016, 16:29

Не съм виждала подобен уред. Колко му е вместимостта? Става ли за четиричленно семейство или няма да стигне да се наядат?
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот Lollipop » 26 Сеп 2016, 14:00

PasDeDeux написа:Не съм виждала подобен уред. Колко му е вместимостта? Става ли за четиричленно семейство или няма да стигне да се наядат?

Оооо, как да не става. Вместимостта на Делимано е 5 литра, не знам на другите по-популярните колко е но със сигурност има доста място да се сготви за цялата къща. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот Kaya » 26 Сеп 2016, 14:18

Купихме си това лято, когато семейството се увеличи и мога да кажа, че е голямо удобство, чудя се защо досега не съм си взела. :mrgreen: Готви достатъчно храна, ние сме 2-ма възрастни и 1 голямо дете и бебе. Дъщеря ми има и хапване когато се прибере на обяд след училище, дори и ако още не съм сготвила т.е. има достатъчно храна, не знам колко литра е обема... Готви бързо и лесно, а най-голямо удобство ми е правенето на кисело мляко. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот exotic » 29 Сеп 2016, 14:37

Само манджи и месо със зеленчуци ли може да се прави с него? Кисело мляко на ниска температура разбирам, но други неща може ли?
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот Malina » 29 Сеп 2016, 15:18

Може да се готви на пара, да се готвят супи, кексове, сладкиши, омлети. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот Rali_hr » 30 Сеп 2016, 11:26

Май доста неща могат да се правят с мултикукъра, така че си е облекчение за по-голямо семейство. Аз също мисля да си взема, всяка вечер или готвя нещо гадно и бързо, или вечеряме в 22ч. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот fairy » 04 Окт 2016, 11:24

Не знае, че може да се пече в мулти кукъра. Кексове и хлябове стават там, така ли? Предполагам, че има и степени за бързо готвене, т. е. не е само за бавно готвене.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот mar80 » 03 Мар 2018, 22:43

Здравейте, и аз да използвам темата. Колебая се дали да си купя мултикукър или фритюрник с горещ въздух (Air fryer). Ако се спра на мултикукъра дали ще мога да си приготвям пържени картофки, печени меса и т.н.
mar80
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Мар 2018, 22:39

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Мар 2018, 10:00

mar80 написа:Здравейте, и аз да използвам темата. Колебая се дали да си купя мултикукър или фритюрник с горещ въздух (Air fryer). Ако се спра на мултикукъра дали ще мога да си приготвям пържени картофки, печени меса и т.н.

Печени меса - да, но за пържени картофки не мисля, че могат да се получат в мултикукъра.
Аз също съм мислила да си взема, но пък малко ми се вижда количеството, иначе е готино - зареждаш го сутринта, без да го мислиш, вечерта си имаш вкусно и топло ядене, когато се прибереш от работа. МНого хитра покупка! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Струва ли си да се вземе мултикукър?

Мнениеот Adhoc » 08 Мар 2018, 12:34

Според мен е дърво. Много просто е да се готви с умение, не само да се купуват различни уреди.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

ПредишнаСледваща

Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта