Шампоан за растеж на косата на добра цена

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот galya.vasileva » 25 Ное 2016, 10:30

Аз пък имам косопад от стрес и от около 2 седмици ползвам спрея против косопад и пърхот на Flory Vital. Честно казано съм доволна, косата ми спря да пада на цели кичури. Това което ме привлече към спрейчето е че е на билкова основа :cheerleaderkid:
Аватар
galya.vasileva
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Апр 2016, 19:23

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Ное 2016, 10:36

galya.vasileva написа:Аз пък имам косопад от стрес и от около 2 седмици ползвам спрея против косопад и пърхот на Flory Vital. Честно казано съм доволна, косата ми спря да пада на цели кичури. Това което ме привлече към спрейчето е че е на билкова основа :cheerleaderkid:

Дали ще има ефект и при хормонални проблеми, т.е. ако това е причината за косопада? :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот rose_92 » 25 Ное 2016, 15:30

iwoni написа:
rose_92 написа:Преди 3-4 години имах ужасен косопад и нищо не помагаше. Почнах да пия таблетки приорин няколко месеца и само те ми помогнаха да овладея косопада. Имат и шампоани, но таблетките според мен са по-добрия вариант. Ако пак ми се появи засилен косопад, пак ще си взема от тях ако имам възможност. Иначе и аз гледам от доста време Мерц дражета, но не съм ги пила и не знам дали има ефект от тях.


На мен в момента ми пада косата, не е отчайващо положението, но все пак ме притеснява. Ти колко време го пи и може ли да се приема дълго време?


Ми не помня, но май някъде към 3 месеца.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот rose_92 » 25 Ное 2016, 15:37

svetlozara написа:Хининовата вода измива ли се след като се натрие в скалпа?


Не, не се измива.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Ное 2016, 16:24

rose_92 написа:
rabotnata pchela написа:Не съм ги пробвала, това ме притеснява, дали е удачно да се ползва противопърхотни шампоани постоянно. :(



Зависи какъв е шампоана -


Ами използвам някакъв... купен от фризьорката ми професионален, наистина ми почисти скалпа,а ма като го спрях и почнах с Dove да се мия и веднага ми се появи пак тъпия пърхот. :roll: Замислям се за здраве, точно и заради хинина, за да може да ми расте по-бързо косата, че последно се подстригах и сега пък искам да е дълга пак. Късата коса я обожавам, но ежедневното третиране с гелове и подобни ми докарва пърхот. :sad:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот daniela.nikolova » 27 Ное 2016, 16:24

ХИНИНОВАТА ВОДА Е ДОБРА ПРОТИВ КОСОПАД И ВОДА ОТ ВАРЕНИ ОРЕХОВИ ЛИСЪА И ЧЕРУПКИ.НАЛИ? :cheerleadersmileygirl:
daniela.nikolova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Ное 2016, 16:18

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Yunona » 27 Ное 2016, 18:18

От две-три години се справям със сезонния косопад благодарение на кофеиновите продукти на Кройтерхоф - шампоан и серум. Доволна съм, вършат ми чудна работа. Миналата година проблемът беше много сериозен, затова комбинирах с прием на Приорин. Тази година минавам само с шампоана и серума.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот Fancy » 28 Ное 2016, 09:54

Значи наистина действали кофеиновите шампоани! Аз Все не се купувам, защото си мисля, че пак е някакъв рекламен трик.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Ефективни продукти против косопад

Мнениеот galya.vasileva » 29 Ное 2016, 00:46

Monika_Spasova написа:
galya.vasileva написа:Аз пък имам косопад от стрес и от около 2 седмици ползвам спрея против косопад и пърхот на Flory Vital. Честно казано съм доволна, косата ми спря да пада на цели кичури. Това което ме привлече към спрейчето е че е на билкова основа :cheerleaderkid:

Дали ще има ефект и при хормонални проблеми, т.е. ако това е причината за косопада? :roll:


Не знам, от скоро го ползвам.
Аватар
galya.vasileva
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Апр 2016, 19:23

Re: Шампоан за растеж на косата на добра цена?

Мнениеот ramimni » 02 Дек 2016, 14:57

Пускай дълга коса и пак почни с професионалния шампоан щом си доволна. Макар че какво значи шампоан за растеж на косата? Тези, които имат тънки и рехави коси по рождение, как ще я накарат да расте гъста и буйна?
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта