Незабравим оргазъм, къде си?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот micky » 15 Ное 2011, 16:57

Ами може да прежаля 30 лв. и да го пробвам, че дано се похваля с нещо :P
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот boriskarlov » 21 Яну 2012, 11:12

eli написа:С какви допълнения постигате оргазъм дами? За мъжете то е ясно, при тях няма голям проблем.

Защо си мислите така, дами? :)
Не всичко при мъжете е песен, дори и пътят към вас да е лесен :)
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот ogi-smile » 21 Яну 2012, 12:30

Много хора вярват, че достигането до оргазъм е същността на секса, а други твърдят, че от значение е да чувстваш партньора си и да усещаш, че чувството на близост и заявяването на любовта са от значение.
Оргазмът определено е един от основните елементи в сексуалните взаимоотношения и е черешката на тортата.

5 изпробвани стъпки:
1. Отпуснете се: най-добрият секс се случва, когато кипите от енергия. Уверете се, че се наспивате добре, че се храните здравословно и не прекалявате с алкохола.
2. Мастурбирайте: изследвания сочат, че 62 процента от жените мастурбират много рядко или изобщо, въпреки че е доказано, че тези, които мастурбират, могат много по-лесно да достигнат до оргазъм по време на секс.
Така че дами, заемайте се! А вие мъже, ако вече мастурбирате, няма нищо лошо. Това ви позволява да се отдадете напълно на партньорката си. Не е нужно винаги да сте като бомба с часовников механизъм.
3. Заемете позиция: дамите трябва да са отгоре, за да се осъществи пълен контакт с клитора. Освен това, тази поза ви позволява да контролирате темпото и степента на проникване.
Мъжете трябва да се отпуснат и да се насладят на подчинената позиция за разнообразие. Ако тя прави всичко по правилния начин, няма да останете в тази „подчинена” позиция дълго време.
4. Не бързайте: сексът не е състезание. Не е нужно първи да достигнете оргазъм.
Изследвания сочат следното: колкото по-голямо е нивото на напрежение преди оргазъм, толкова по-приятно е усещането след достигането му.
5. Поддържайте оптимално ниво на физическа форма: често физическата част от сексуалната гимнастика се изпълнява от мъжа. Това е съвсем в реда на нещата, защото повечето пози в секса изискват силни коремни мускули и мускули на краката. Също така е вярно, че не винаги трябва да е така.
Онези от вас дами, които предпочитат да се отпуснат в пасивна позиция, могат да изпуснат много.
Изследвания показват, че можете да изгубите над 130 килокалории по време на секс. А със силни тазови мускули имате големи шансове да стигнете звездите.
Така че вместо да ходите на аеробика, прекарвайте малко време с партньора си, и между другото направете нещо за фигурата си.
Не забравяйте, сексът освобождава хормона на щастието, който има подмладяващ ефект.
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот Memento » 21 Яну 2012, 18:46

eli написа:С какви допълнения постигате оргазъм дами? За мъжете то е ясно, при тях няма голям проблем.


За мъжете е ясно, ние сме роботи няма проблем всичко при нас е доста по просто устроено само напред назад и сме готови :lol:
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот georgi_78 » 08 Мар 2012, 17:41

Да понякога дори и за броени минути, което не е много добре за другата половинка. Но аз имам случай в който час и половина лашкане и няма и няма свършване. После моята не искаше и да чуе за секс :D
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот eli » 15 Мар 2012, 17:39

Попаднах случайно на един продукт, който е хранителна добавка. Пише че повишава либидото на жената и способността й да изпитва оргазъм. Някой приемал ли я е и има ли някакви наблщдения за нейното действие?
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот krasko » 16 Мар 2012, 10:07

micky написа:И аз искам веднъж поне да изпитам нещо голямо и незабравимо. Незнам пробвала съм лубриканти, но те като че ли повечето са само за овлажняване. Някои пиолзвал ли е подобни добавки- хапчета, гелове?

Ами защо просто не покажете на мъжете си какво ви харесва и ви доставя удоволствие, вместо да ги сменяте :mrgreen: Мисля, че това е основния проблем - от срам ли, от притеснение ли... нямам представа, но предпочитате да мълчите по този въпрос.
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот Finger » 16 Мар 2012, 13:49

eli написа:Попаднах случайно на един продукт, който е хранителна добавка. Пише че повишава либидото на жената и способността й да изпитва оргазъм. Някой приемал ли я е и има ли някакви наблщдения за нейното действие?

Кой е този продукт, че ми стана интересно . У нас имам Камагра, но все още не мога да се реша да пробвам какво ли ще стане. Иначе знам какъв е ефекта от Левитрата ;) Ако сте решили да отпразнувате важен повод с някой, това е стимуланта- 2-3 часа удоволствия.
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот Margo » 19 Мар 2012, 17:33

Абе да ви кажа, ако партньора ви не става каквото и да пиете, все тая.Той като гледа само на него да му е добре, какво значение има вие дали сте пили стимулант или не сте.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Незабравим оргазъм, къде си?

Мнениеот southern_sun » 19 Мар 2012, 17:35

Да ви кажа не мога да се оплача, сексуалния ми живот е на ниво. Правя секс почти през ден, но понякога ми се иска ей така като ги няма децата да направим нещо щуро със съпруга ми. Та какво препоръчвате вие дами? Ако пия стимулант, той трябва ли да пие, какъв и колко време ще ни държи?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron