Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот Lili_pili » 28 Сеп 2016, 14:28

Все повече сайтове се навъдиха за онлайн пазаруване на храна и си мисля дали да не се възползвам,понеже да си призная честно, първо ,ч е като влезна в магазина си купувам много глупости, второ това пътуване до там, пазаруване, чакане на опашки ме изнервя, а и сега съм без кола, значи трябва да мъкна торби по автобуси... абе ужас.. :front: И сега идеята да си нацъкам всичко с мишката и да ми го докарат до нас много ме блазни.. :dreads:
та на въпроса, някой поръчвал ли е за София става въпрос от някой сайт, а и също би ми било от полза, ако има пазаруване и доставка до адрес из страната, за да мога да изпратя някои неща и у дома, понеже родителите ми сега са в малко по-затруднено положение! ;) Надявам се да помогнете... Все пак държа и на качеството и коректността, което е много важно, нали? :drinkingcheers:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2016, 15:15

Много добро попадение са тея онлайн магазини, аз много често се възползвам, когато жената я няма и поръчвам. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот Nightmare » 28 Сеп 2016, 15:45

Аз съм си поръчвала онлайн само такива неща, които не мога да ги открия навсякъде, като брашно от кокос или нещо по-специфично. За мен това е голямо улеснение. Иначе обикновени покупки не съм пробвала, не ми е и хрумвало.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот Pipilota » 29 Сеп 2016, 09:30

Харесва ми идеята, защото и аз у дома, хапнала и заситена, без да бързам и да се ангажирам с носенето на торби с радост бих напазарувала нещата за вкъщи. Притеснява ме това, че не съм от София и евентуално биха дошли при мен в ужасен вид. Все пак не знам как ще се пренасят, дали с хладилна чанта, колбаси, месо, мляко.. :roll: Не ми харесва идеята 2 дена да са в бус. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот black » 29 Сеп 2016, 09:48

Като предлагат такава услуга би трябвало да са осигурили и съответните условия. Едва ли биха поверили такава пратка на автобусните превози. А сигурно ли е, че продуктите са с добро качество?
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот уморена » 29 Сеп 2016, 11:54

black написа:Като предлагат такава услуга би трябвало да са осигурили и съответните условия. Едва ли биха поверили такава пратка на автобусните превози. А сигурно ли е, че продуктите са с добро качество?

как с автобус.. в наши дни има под път и над път куриерски фирми, това с изпращането по автобусите остана в миналото.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот Moni_265 » 12 Ное 2018, 16:39

Не им се доверявам, освен ако не са пакетирани храни с дълъг срок на годност.
Иначе от къде да знам кое кога е произведено и пакетирано, ако не ми представят сертификати.
Аватар
Moni_265
 
Мнения: 72
Регистриран на: 12 Ное 2018, 15:24

Re: Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот Вики{} » 17 Дек 2018, 16:53

Аз си поръчвам, макар и рядко, от една ферма близо до нашия град. Те изпращат по куриер. Не сме имали проблеми, но съм се чудела как стоят нещата със сертифицирането. Обаче като качество продуктите им са много добри и затова им имам доверие.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Re: Какво мислите за онлайн магазините за хранителни стоки?

Мнениеот Ка Ме Лия » 21 Юни 2019, 09:05

Не съм поръчвала продукти от онлайн магазин. Някак си не ми е спокойно като знам, че вероятно няма да мога да си търся правата, ако имам проблем със стоката или си докарам здравословен проблем.
Ка Ме Лия
 
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Яну 2019, 11:30


Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта