Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 22:21

pravilno написа:Къде се слага този серум, върху самите мигли ли? Няма ли да влиза в очите?

Внимаваш като го слагаш., но не е трудно. Той е с апликатор и е гъст, не се разтича за да попадне в очите. Дори да попадне, не е страшно-няма как да е безопасен и офталмогично тестван, ако е. Поне за този серум от личен опит знам.
Трябва да си без грим и с подсушено лице и очи, вечер пред лягане.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 22:25

puhcheto написа:Аз не вярвам да има някакъв ефект, миглите не са като косата да растат постоянно. Раждаш се с определена дължина и гъстота на миглите и това е.

Здрасти, всъщност и миглите и веждите също растат постоянно. Миглите имат живот около месец, затова всички, които използват изкуствени миглу всеки месец ходят на поддръжка.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 22:32

Enjis написа:А всеки месец ли тябва да го изплзвате. Имам предвид ежедневен способ ли е или е за еднократна употреба този серум?
Ако спрете да го прилагате за един месец, какво ще се случи?
Губи ли се ефектът от маниполациите извършени с него до момента?

Първия път, като го купих го ползвах всеки ден. След около 2 месеца редовно слагане всяка вечер имах супер добър ефект, в първия месец много малко забележим, сякаш много бързо подейства, изведнъж. Препоръчаха ми след като съм доволна от растежа да спра с редовно нанасяне и да изпозлвам 2-3 пъти седмично-като поддръжка. Миглите падат на месец-няма как дългите мигли да се задържат.
Първата опаковка свърши по-бързо за около 4 месеца. Следващите повече-5-6 месеца-защото само поддържам, не е всяка вечер.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Jully » 18 Апр 2017, 15:08

Маги, благодаря ти! Купих вчера серума и вече го нанесох веднъж. Надявам се скоро да има ефект и ще кажа дали и какво подобрени има при мен.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Magdalena_Nai » 04 Май 2017, 21:32

Jully написа:Маги, благодаря ти! Купих вчера серума и вече го нанесох веднъж. Надявам се скоро да има ефект и ще кажа дали и какво подобрени има при мен.

Jully, радвам се, ако ще съмм ти била полезна с повече самочувствие и удоволствие от погледа и миглите!
Пиши и ти отзиви, дали и ти си доволна.
И не забравяй да го ползваш редовно-всяка вечер, иначе ефектът няма да е толкова добър.
Очаквам да се похвалиш:)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Jolene » 05 Май 2017, 11:37

Как се нанася, като спирала ли е или е тубичка,която се нанася с пръст?
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот gggaaa » 05 Май 2017, 22:41

Здравейте. Има ефект. Косъма на миглите става по-плътен и нараства дължината им. Нови мигли не растат. След три месечния курс се прави почивка от около месец два и после пак нов курс, за да има постоянен ефект.
gggaaa
 
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Май 2017, 22:36

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот gggaaa » 05 Май 2017, 22:42

Нанася се като очна линия в основата на миглите
gggaaa
 
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Май 2017, 22:36

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Pipilota » 06 Май 2017, 09:07

А може ли да се използва грим отгоре на следващия ден или не е препоръчително? Все пак и очната линия се поставя върху клепача, това трябва да е в основата на миглите, така ли?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот gggaaa » 06 Май 2017, 18:33

Може да се слага грим няма проблем. Вечерно време се нанася на изчистено лице от грим . Сутрин спокойно се гримираш спирала и т.н
gggaaa
 
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Май 2017, 22:36

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта