Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Jully » 06 Окт 2016, 10:12

Миглите ми са много рехави и къси, изобщо без грам женственост. Последните дни все по-често попадам на рекламата на Бонилаш и в съзнанието ми се появи тази възможност за някакъв серум, който може да спомогне растежа на миглите ми. Никога не съм използвала подобно нещо, което да предаде по-голяма жизненост , красота и гъстота на миглите ми, затова ще се радвам, ако някоя от вас е използвала и има мнение за продукта, а и за някой друг, който върши същата работа и сте доволни от него! :thumbup: Винаги съм се възхищавала на жените с дълги и красиви мигли и ми се е искало и аз да имам по-изразителни очи. :inlove: Дано да има ефект!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот penelopa » 06 Окт 2016, 10:29

Не съм го пробвала, но всеки път като гледам рекламата все се заричам, че ще си го купя да видя какво представлява и дали има ефект. Притеснявам се само дали има значение, че нося контактни лещи. Предполагам, че няма да пречи.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот fawla » 06 Окт 2016, 10:43

Използвала съм този серум http://apteka.framar.bg/30025327/%D0%B3 ... %BC%D0%BB- и останах много доволна, но и за Бонилаш съм чувала добри отзиви, но не съм го пробвала. Но на Гранделаш е доста по-скъп от Бонилаш. Все пак съм сигурна, че ще има добър ефект, дори и да не е поразяващ/ Важно е да се отбележе, че миглите падат, съвсем естествено, като косата и там порастват нови, които си растат без да бъдат подхранени. т.е. и за тях ще трябва да продължите терапията. Когато спрете да ползвате продукта ефекта разбира се спира да действа.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот pravilno » 06 Окт 2016, 11:21

Къде се слага този серум, върху самите мигли ли? Няма ли да влиза в очите?
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот fawla » 06 Окт 2016, 11:32

pravilno написа:Къде се слага този серум, върху самите мигли ли? Няма ли да влиза в очите?

Слага се като очна линия, хубаво в началото на косъма.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Lisica » 06 Окт 2016, 12:12

Ползвала съм, не помня каква марка беше, от DM си го бях купила, наистина се уплътнява косъма, затова ако имате някакви проблеми, може да си вземете и ще откриете разликите. От Бонилаш нямам наблюдения, но и аз мисля да си го взема, сигурно ще има ефект. Много е неприятно, когато имаш къси мигли, за жените е важно да имат красив поглед.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Lollipop » 06 Окт 2016, 14:16

А тези серуми уплътняват самия косъм да изглежда по-дебел, или провокират растежа на нови косъмчета, с което да се сгътстят миглите?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2016, 15:45

Много скъпи тея серуми, по 70-100 лева, а и отгоре на всичкото нямат толкова голям ефект, да е подхранване и да продължи по-дълго как да е, но след като спре използването му... :roll: ефекта изчезва.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот pavleta » 06 Окт 2016, 16:21

Моите мигли са дълги, но редки. Мисля и аз да го пробвам, пък да видим. Като ми се сгъстят предполагам, че доста време ще издържи ефекта, защо да не е траен?
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Серумът за мигли Бонилаш - мнения?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Окт 2016, 13:14

Използвам серума за мигли Бонилаш и съм доволна, не кара да се образуват нови мигли, но самите мигли, които имате се удебеляват и стават по-плътни самите косъмчета, а ако израсте нова мигличка, все пак те се сменят, то пак има нужда от третиране. Използвам отдавна и съм доволна, така че препоръчвам.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта