Защо мразите младите хора?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Защо мразите младите хора?

Мнениеот Rali_hr » 01 Сеп 2018, 09:00

Винаги е имало и винаги ще има сблъсък на поколенията. Точно нашите деца са най-убавите, ама другите за нищо не стават. Сега модата е да се обсъжда, как седят и играят на телефоните ит.н. :) ами интересно ми е, тея, които ги пишат тея думи, техните деца какво ли правят? :mrgreen:
Все пак да не забравяме, че и ние сме "какво поление идва....." :D И да не забравяме, че поколенията, които идват са резултат на нас самите, защото ние проектираме децата си. т..е провалът на днешните поколения е заради нас самите.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо мразите младите хора?

Мнениеот IvanovA_Stef » 29 Окт 2018, 15:24

И аз все съм се чудела отде я намират тая неприязън повечето пенсионери. Ще те избута на опашката, ще ти омърмори детето какво правело, все друг им е виновен.
В такива моменти се моля наум, дано не стана и аз като хроничните мърморковци - пенсионери. :roll:
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Защо мразите младите хора?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Окт 2018, 19:00

IvanovA_Stef написа:И аз все съм се чудела отде я намират тая неприязън повечето пенсионери. Ще те избута на опашката, ще ти омърмори детето какво правело, все друг им е виновен.
В такива моменти се моля наум, дано не стана и аз като хроничните мърморковци - пенсионери. :roll:

Защото вярват, че са нещо повече и заслужават уважение, да им се кланите и да им благодарите, че са сътворили България, разбирай, че са я окрали като държавни служители. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо мразите младите хора?

Мнениеот sky_100 » 30 Окт 2018, 16:12

rabotnata pchela написа:
IvanovA_Stef написа:И аз все съм се чудела отде я намират тая неприязън повечето пенсионери. Ще те избута на опашката, ще ти омърмори детето какво правело, все друг им е виновен.
В такива моменти се моля наум, дано не стана и аз като хроничните мърморковци - пенсионери. :roll:

Защото вярват, че са нещо повече и заслужават уважение, да им се кланите и да им благодарите, че са сътворили България, разбирай, че са я окрали като държавни служители. :mrgreen:


Ти ме разби! Е, те не всички са били държавни служители, ама за другото си права.
Мисля си че те просто са нещастни и проектират това нещастие върху младите. Несъзнателно им завиждат. Е, не са всички, има и готини пенсионери, ама наистина са малцинство :???:
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Защо мразите младите хора?

Мнениеот Stefany_Nik » 15 Ное 2018, 10:35

Тъй като и аз съм в категорията млади хора, не мога да разбера защо е тази неприязън?! Вчера отивам до магазина, има опашка. Чинно си се нареждам, зад мен две бабички. Ама от сърдития тип :lol: Поглеждаха ме, поглеждаха ме и накрая вече най-нахално ми казаха дали не можело да им отстъпя реда си, щото те имали малко покупки :eek: Е, извинявайте, ама всеки си цени времето, а и със сигурност аз имам повече ангажименти, отколкото те с техните сапунки по телевизията.
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 2 госта