Има ли значение външния вид в любовта?

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот qwerryyy » 13 Окт 2016, 10:52

Мен ще ме е срам от ме си, ако излизам с някой, който не харесвам. А и е срамно наистина да си с някой, който изглежда ужасно, докато ти полагаш огромни усилия да изглеждаш добре, а той само мръхти и п*рди, грозен е и т.н. И то не защото е грозен по ген, а най-вече,з ащото не се поддържа.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот pravilno » 13 Окт 2016, 12:04

Едва ли някой би се доближил изобщо до човек, който не се поддържа чист и се държи като простак, какво остава да се влюби в него. Такива хората ги избягват и трудно откриват добрите им качества именно заради това.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот kalinka-kuku » 13 Окт 2016, 12:06

Ами ако се влюбиш в интернет в човека а после като го видиш на живо се изплашиш.. какво следва?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот viking » 13 Окт 2016, 15:22

marsu написа:Ами ако се влюбиш в интернет в човека а после като го видиш на живо се изплашиш.. какво следва?


То е ясно какво следва - от възпитание постоиш малко с човека и после всеки по пътя си. Сигурно бързо ще се изпари влюбването като видиш какво представлява. Ако успее да те заинтригува и на живо, както в интернет, може и да стане нещо. Често не се дава шанс при интернет запознанствата май, там повече се гледа първосигнално външния вид.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Ваня Стойчева » 14 Окт 2016, 09:32

viking написа:
marsu написа:Ами ако се влюбиш в интернет в човека а после като го видиш на живо се изплашиш.. какво следва?


То е ясно какво следва - от възпитание постоиш малко с човека и после всеки по пътя си. Сигурно бързо ще се изпари влюбването като видиш какво представлява. Ако успее да те заинтригува и на живо, както в интернет, може и да стане нещо. Често не се дава шанс при интернет запознанствата май, там повече се гледа първосигнално външния вид.

Не съм съгласна, вярно, сега с фейсбук е по-различно, но пък много често хората успяват да завържат разговор и т.н., да се опознаят, харесат и снимките остават малко по-назад.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот balsam » 14 Окт 2016, 09:38

Ваня Стойчева написа:
viking написа:
marsu написа:Ами ако се влюбиш в интернет в човека а после като го видиш на живо се изплашиш.. какво следва?


То е ясно какво следва - от възпитание постоиш малко с човека и после всеки по пътя си. Сигурно бързо ще се изпари влюбването като видиш какво представлява. Ако успее да те заинтригува и на живо, както в интернет, може и да стане нещо. Често не се дава шанс при интернет запознанствата май, там повече се гледа първосигнално външния вид.

Не съм съгласна, вярно, сега с фейсбук е по-различно, но пък много често хората успяват да завържат разговор и т.н., да се опознаят, харесат и снимките остават малко по-назад.


Не се ли разочароват после като се видят на живо? Често в интернет се представят за едни, а после излизат съвсем други.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Lollipop » 14 Окт 2016, 10:38

Е, вм ного случаиможеш да се разочароваш. Аз обаче да си прпизная, влюбвала съм се в интернет и съм имала връзка после с този човек, но така и с някои неща от външния му вид не се примирих и това си даде своето отражение, въпреки че бяхме заедно цели 3 години. Така че външния вид е много важен за връзката, колкото и да не искаме да си го признаем.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот ramimni » 14 Окт 2016, 11:43

Аз оставам с впечатлението, че приятелят ти просто не се вписва в идеала ти за мъж, а не че е чак толкова грозен и противен. Тръпка има ли между вас? Ако я има, какво друго ти е нужно?
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Lollipop » 18 Ное 2016, 16:07

ramimni написа:Аз оставам с впечатлението, че приятелят ти просто не се вписва в идеала ти за мъж, а не че е чак толкова грозен и противен. Тръпка има ли между вас? Ако я има, какво друго ти е нужно?

Е то с това, човек може ли да се примири, не всеки път става. Когато си грозен, няма как да си го прикриеш. Все пак грозотата се вижда и ако човек има чувство за естетика, няма как да не го забележи това.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот silver933 » 18 Ное 2016, 16:29

Е от значение е, разбира се! Аз не си представям да съм с някоя откровено чудовище, само щото ми била симпатична.. ай мерси!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта