Има ли значение външния вид в любовта?

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот fairy » 18 Ное 2016, 16:37

За мен определено има значение външния вид. Взискателна съм и ако не ми хване окото на вид, не се занимавам. Трябва все пак да има някакъв чар и обаяние, няма да се излагам я :mrgreen: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Monika_Spasova » 04 Яну 2018, 20:37

Мисля, че не толкова. Разбира се, външният вид е от значение, но в повечето случаи, или поне аз се влюбвам в човека, не в извивките му. Харесвам ми да съм с някой, с който ми е приятно и се влюбвам в шегите, в добротата му, не задължително в перфектния външен вид.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Гълъбина_55 » 20 Мар 2018, 18:30

Абсолютно няма значение. Човек може да е красив отвън, ама отвътре да е гнил като ябълка. Ако ти е хубаво с този мъж, тогава бъди с него.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Тъжна Луна » 21 Мар 2018, 14:28

абсолютно има значение! В любовта е важен и секса дами и господа, ако не ви е толкоз важен секса външния вид не е толкоз важен :D допускам че има мноого чаровни мъже които компенсират вида си с излъчване, ама любовта не е само платонично чувство, нито пък като говорим за секс е нещо, което ще оцапа тва възвишено чууууувство :) така че външния вид винаги има значение ако тоя човек ще си го гледаш в къщи доживотно и в леглото си особено!
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Малката Сладката » 21 Мар 2018, 17:03

Има, разбира се. Но външният вид не е всичко. Да не говорим, че в повечето случаи не става въпрос за физическа красота, а за някакъв чар, излъчване, магнетизъм, които те дърпат към даден човек. ПО такива урунгели съм си падала, че сега като се сетя, направо не мога да разбера сляпа ли съм била, тъпа ли... ама привличане, големият нос или кривите зъби не могат да засенчат чара, когато го има и се излъчва на талази. От личен опит знам, че не ме ли привлича някой физически, просто не могат да ми се получат нещата - не мога даже да го целуна, какво остава за други работи. И не говоря за грозни мъже, случвало се е да ме задирят мъже като картинка, в които аз просто не съм намирала нищо привлекателно, нищо магнетично. Природата и любовта са странно нещо.
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот bonbon » 21 Мар 2018, 17:40

Според мен Малката сладката току що доказа, че външния вид не е толкова важен в любовта :lol: или че поне всеки намира за красиво различни неща. Друго е от значение - да те бодне, да те привлече. Може за другите да е най-големия орунгел, ама ти да виждаш чаровник :wink:
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот ivi89 » 20 Юни 2018, 15:44

Харесвам хубавите мъже, но винаги по-скоро съм се забавлявала с тях и бързо са ми писвали. Когато е ставало дума за чувства и по-сериозни неща, по-скоро се влюбвам в самия човек, а не във визията му.
ivi89
 
Мнения: 32
Регистриран на: 19 Юни 2018, 15:06

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Тъжна Луна » 20 Юни 2018, 15:49

ivi89 написа:Харесвам хубавите мъже, но винаги по-скоро съм се забавлявала с тях и бързо са ми писвали. Когато е ставало дума за чувства и по-сериозни неща, по-скоро се влюбвам в самия човек, а не във визията му.

Демек понятие като хем хубав, хем човечен не съществува, тъй ли?! Иначе и аз съм се влюбвала в самия човек, ама това е приятелство, не е любов. Айде пак вид любов може да е :bouncymulticolor:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Elica » 20 Юни 2018, 15:50

ivi89 написа:Харесвам хубавите мъже, но винаги по-скоро съм се забавлявала с тях и бързо са ми писвали. Когато е ставало дума за чувства и по-сериозни неща, по-скоро се влюбвам в самия човек, а не във визията му.

И аз мисля, че се влюбваме в характера на човек, а не във външния вид, Затова сме и склонни да харесваме мъже/ жени, които визуално не отговарят на това, което говорим, че харесваме. Например, жена може да твърди, че не харесва ниски мъже, а в същото време да се влюби в някой дребосък, ако й харесва по характер. Определено външностаа е от значение, до толкова, че всеки иска да има красив партньор до себе си, защото красивия външен вид е секси и възбуждащ, но това са пренебрежими неща. Все пак не живеем с тялото на някой, а с душата.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Има ли значение външния вид в любовта?

Мнениеот Тъжна Луна » 20 Юни 2018, 15:54

Elica написа:
ivi89 написа:Харесвам хубавите мъже, но винаги по-скоро съм се забавлявала с тях и бързо са ми писвали. Когато е ставало дума за чувства и по-сериозни неща, по-скоро се влюбвам в самия човек, а не във визията му.

И аз мисля, че се влюбваме в характера на човек, а не във външния вид, Затова сме и склонни да харесваме мъже/ жени, които визуално не отговарят на това, което говорим, че харесваме. Например, жена може да твърди, че не харесва ниски мъже, а в същото време да се влюби в някой дребосък, ако й харесва по характер. Определено външностаа е от значение, до толкова, че всеки иска да има красив партньор до себе си, защото красивия външен вид е секси и възбуждащ, но това са пренебрежими неща. Все пак не живеем с тялото на някой, а с душата.

Айде да го кажем така - аз вярвам в онова първичното, природното, химията както му се казва. Под "външния вид има значение" не е казано, че се говори непременно за Мистър Вселена
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта