Разделно изхвърляне на отпадъци?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Яну 2016, 15:36

Все си мисля, че се събират отделно, а не заедно, както си мислим все.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот svetlozara » 29 Яну 2016, 17:49

Ваня Стойчева написа:Все си мисля, че се събират отделно, а не заедно, както си мислим все.

Не съм сигурна, но май има и други камиони, предоплагам, че ако се наложи сериозно разделното събиране на боклук, то това ще наложи и правилното събиране, в момента е безсмсилено.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот mamina » 09 Фев 2016, 10:45

Хубаво, ще ги събираме разделно, но нали трябва да има и заводи, където да ги обработват. Стане дума да се строи такъв и все някой изреве - не може тука, ще ни тровите. Е, как да стане?
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот Kaya » 10 Фев 2016, 16:19

mamina написа:Хубаво, ще ги събираме разделно, но нали трябва да има и заводи, където да ги обработват. Стане дума да се строи такъв и все някой изреве - не може тука, ще ни тровите. Е, как да стане?

Мисля, че все пак ги рециклират по някакъв начин, така че ако има по-голямо събиране разделно, то със сигрурност ще се намерят и начини да се направят необходимите заводи.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот analizatorka » 16 Фев 2016, 10:27

Не мога да си представя вкъщи да наредя три кошчета за битови, хартия и стъкло! Първо, нямам място за три кофи, второ, все ще имам чувството, че съм заобградена с боклук и ще ми е неприятно! :-|
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Фев 2016, 10:58

analizatorka написа:Не мога да си представя вкъщи да наредя три кошчета за битови, хартия и стъкло! Първо, нямам място за три кофи, второ, все ще имам чувството, че съм заобградена с боклук и ще ми е неприятно! :-|

А усещането, че правиш нещо добро няма ли да го има в теб?!? :shock: Не знам как може да сме толкова мързеливи, планентата с право ни унищожава.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот balsam » 22 Фев 2016, 16:49

Ваня Стойчева написа:
analizatorka написа:Не мога да си представя вкъщи да наредя три кошчета за битови, хартия и стъкло! Първо, нямам място за три кофи, второ, все ще имам чувството, че съм заобградена с боклук и ще ми е неприятно! :-|

А усещането, че правиш нещо добро няма ли да го има в теб?!? :shock: Не знам как може да сме толкова мързеливи, планентата с право ни унищожава.


Няма добро, консумиране до дупка! Така живеем! :mrgreen:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот Kaya » 20 Апр 2016, 11:44

balsam написа:
Ваня Стойчева написа:
analizatorka написа:Не мога да си представя вкъщи да наредя три кошчета за битови, хартия и стъкло! Първо, нямам място за три кофи, второ, все ще имам чувството, че съм заобградена с боклук и ще ми е неприятно! :-|

А усещането, че правиш нещо добро няма ли да го има в теб?!? :shock: Не знам как може да сме толкова мързеливи, планентата с право ни унищожава.


Няма добро, консумиране до дупка! Така живеем! :mrgreen:

Затова един ден нашите деца ще страдат на тази планета... Тогава може би ще ги гледаме отгоре с голямо удовлетворение :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот iwoni » 20 Апр 2016, 13:10

Те вече страдат, всички сме в кюпа, но явно някои мислят, че някои неща не се отнасят за тях.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Разделно изхвърляне на отпадъци?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2017, 17:12

Ние ако се научим да не хвърляме през прозорците, да не пикаем в морето и да не изсипваме фасовете си под колата !!!!!!!Защото така те автоматично се рециклират, явно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.......... та, ако това оправим, ще е добре!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта