Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот mimeto90 » 17 Ное 2016, 13:16

Явно не е твоята секс играчка :smile: .
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот веселказасмяна » 23 Ное 2016, 16:16

Аз нямам впечатления, трябва да питам този до мен дали има :lol: .
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Alex_mor » 25 Май 2017, 09:33

Грохот написа:Аз не съм чак толкова очарован. Най-накрая се изнервих, както и моята партньорка. Нали знаете как има един момент, който ако го прехвърлиш, става даже досадно и искаш по-бързо да свърши всичко. С пенис ринга ние го постигнахме това нещо и не бих пробвал пак.

Да ти кажа, не ми се е случвало да стигна такъв момент, сериозно.. :shock:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот gabinka_80 » 25 Май 2017, 10:17

Не съм използвала ринг досега, т.е. не съм била с партньор, който да използва. не вярвам обаче, чак толкова да забавя акта, може да увеличи продължителността му, но с малко. Ако имаше как, благодарение на него вече да ни става скучно, нямаше да има хора с проблеми в секса.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот bob_care » 25 Май 2017, 12:40

Има малка разлика, аз не съм усетил някаква толкова голяма, че да ми омръзна секса, удължава обаче акта със сигурност и за мъже, които свършват по-бързо си е предимство използването. не знам що някой, който няма проблеми с продължителността на акта, ще си вземе да ползва такъв ринг.
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Paladin » 25 Май 2017, 15:11

Ей това не съм го ползвал. Каква му е идеята, предпазва мъжа да не приключи шоуто много бързо ли?
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Notification » 25 Май 2017, 16:06

Не ви ли е неудобно, като отидете при жена и започнете да вадите такива интересни придобивки. Изобщо, използването им е много странно и не знам как може да се включи в живота. Всички са свикнали секса да е традиционен, особено тези, които сме минали 40-те.
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот mix_twix » 17 Апр 2018, 09:14

Notification написа:Не ви ли е неудобно, като отидете при жена и започнете да вадите такива интересни придобивки. Изобщо, използването им е много странно и не знам как може да се включи в живота. Всички са свикнали секса да е традиционен, особено тези, които сме минали 40-те.

Е, ти да няма да ги използваш с някоя девица, подобни играчки се използват с жени, скоито има връзка, в която използването им е окей и за двамата, никой не си вади антуража с непозната.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Pipilota » 17 Апр 2018, 15:10

Такива неща наистина никой не ги вади всеки път, или по романтични срещи, използването на всякакви играчки предварително се обсъжда, освен, ако не е някакъв див секс за една нощ, в който единия да е попитал другия "абе имаш ли нещо??"
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Maks » 19 Апр 2018, 16:53

Аз съм си слагал- за мен не е кой знае какво, но заради мацката - много се беше надъхала. Е, порадва му се един два пъти и това беше. Друго си е ръкаа, езиче :mrgreen: НО като цяло удоволствието за мадамата беше по-голямо от моето.
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта