Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Jully » 11 Юни 2018, 11:31

Maks написа:Аз съм си слагал- за мен не е кой знае какво, но заради мацката - много се беше надъхала. Е, порадва му се един два пъти и това беше. Друго си е ръкаа, езиче :mrgreen: НО като цяло удоволствието за мадамата беше по-голямо от моето.

От къде ще дойде удоволствието за нея, точно от ринга?
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот ivan.stoqnov » 10 Сеп 2018, 17:58

Ай, колеги, да взема и аз да пробвам да видим моята какво ще се изкаже... Само дето не знам как ще си го надяна без да ме види, че иначе ще ме пукне от бъзици. :oops:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Сеп 2018, 10:45

ivan.stoqnov написа:Ай, колеги, да взема и аз да пробвам да видим моята какво ще се изкаже... Само дето не знам как ще си го надяна без да ме види, че иначе ще ме пукне от бъзици. :oops:

Е, тя със сигурност ще го види, що да те бъзика, можеш да й кажеш, че искаш да пробвате нещо различно, не си мисли, че жена ти ще писне. ;) никой не се оплаква от малко разнообразие в сексуалния живот.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот bloodstriker » 02 Фев 2019, 00:31

на мен ми удължава времето преди да свърша... аз ползвам тези супер евтини пенис пръстени:
Надявам се да съм помогнал някому :)

ПС: а вибриращите са доста добри за клитора на жената...
bloodstriker
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Юли 2017, 09:46

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот JeryDum » 21 Окт 2019, 17:26

Супер евтините пръстени са в:
https://www.aliexpress.com/w/wholesale-embossed-condoms.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.26bd3637xFcqFl&CatId=200003052&switch_new_app=y
Тук са по 14 лв, а там по 2! :shock:
Иначе на мен ми става доста по дебел и контролирам изпразването на 100%, но го махам и тогава свършвам!Кеф!
Вибриращите са и удоволствие за жената! Пробвайте, струва си! От скоро се метнах в такива експерименти, но не съжалявам! :razz:
JeryDum
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Окт 2019, 17:17

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта