Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Alex_mor » 14 Окт 2016, 12:55

Имам доста екстравагантна приятелка и обсъждахме да си вземем някой пенис ринг за по-голямо удоволствие (уж). Аз съм обаче малко по-консервативен и без да получа няколко мнения не се хвърлям на подобни покупки. :mrgreen: Някой от вас ползвал ли е какви са впечатленията от пенис ринга? Все пак не е толкова странно, пръстен, който увеличава удоволствието. Все пак ще препоръчате ли кое е по-добре да избера и дали си струва покупката? :roll:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот svetlozara » 14 Окт 2016, 14:17

Е, има разлики... за жената. Усещането е малко по-различно, наистина се усеща пениса по-твърд и акта продължава по-дълго, но не е нещо задължително. Знам, че ако не се постави правилно причинява болка, може и раничка да се появи, затова трябва внимателно да подбираш.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот analizatorka » 14 Окт 2016, 15:40

Тези рингове не се ли ползват предимно от мъже, които имат проблем с еякулацията? Не сме ползвали с моя мъж такива средства и нищо не мога да кажа, но така съм чувала.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот SatanicMalfunctions » 16 Окт 2016, 23:25

В интернет човек може да прочете уникални глупости. Тази тема е пример за нещо подобно. Защо да купувам пенис ринг, като същата работа върши една ластичка? Това е сексуална техника, стара колкото света. Защо да не я ползвате, след като работи? Странни хора.
Изображение
SatanicMalfunctions
 
Мнения: 79
Регистриран на: 03 Юни 2011, 16:26

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот boriskarlov » 16 Окт 2016, 23:31

SatanicMalfunctions написа:В интернет човек може да прочете уникални глупости. Тази тема е пример за нещо подобно. Защо да купувам пенис ринг, като същата работа върши една ластичка? Това е сексуална техника, стара колкото света. Защо да не я ползвате, след като работи? Странни хора.

Ха сложи си ластичка и да видим резултата. Принципът е подобен, но ластичката или е хлабава и нищо не става или е здрава и тънка и може да ти прекъсне кръвоснабдяването. И от играчка ще ти стане плачка. Пенис пръстените са от достатъчно здрава и същевременно, щадяща кожата гума, която позволява меко да се притисне и да се получи резултат. Без да се прекалява с натиска.
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот sofi_black » 17 Окт 2016, 09:13

И аз не мисля, че с ластичка ще се свърши някаква работа :smile: . Ако ставаше така, нямаше да ги има тези рингове. С предишния ми приятел пробвахме и аз лично съм доволна, по-дълго време той издържаше, а това беше супер за мен :wink: .
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот asdddwww » 19 Окт 2016, 10:09

:lol: Как с ластичка, направо ще си разкажеш играта, те както се врязват, глупост е това.Един ринг не струва чак толкова, че да не си струва да се купи, а и се ползва многократно.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот zagrijena » 19 Окт 2016, 10:24

Аз се чудя заслужава ли си мъж, който няма еректилни проблеми, да ползва подобно нещо? Ако подобрява секса да взема и аз да накарам с моя да опитаме! :lol:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот gabinka_80 » 19 Окт 2016, 12:31

zagrijena написа:Аз се чудя заслужава ли си мъж, който няма еректилни проблеми, да ползва подобно нещо? Ако подобрява секса да взема и аз да накарам с моя да опитаме! :lol:

Това увеличава времето на екерцията и става по-продължителна и за самите мъже е по-голямо удоволствие.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Какви са впечатленията ви от ползването на пенис ринг?

Мнениеот Грохот » 11 Ное 2016, 13:28

Аз не съм чак толкова очарован. Най-накрая се изнервих, както и моята партньорка. Нали знаете как има един момент, който ако го прехвърлиш, става даже досадно и искаш по-бързо да свърши всичко. С пенис ринга ние го постигнахме това нещо и не бих пробвал пак.
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта