Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот julianne » 17 Окт 2016, 12:01

Не се сдържах да ви поздравя с най-новата японска музикална сензация - Pen Pineapple Аpple Pen на Piko - Taro! Не ме обвинявайте, че имам скромен принос към разпространението на този шедьовър, но колкото и да съм отчаяна, толкова съм и нездраво любопитна докъде може да стигнат хората в своето "развитие". Честно, не мога да си отговоря защо милиони по света превръщат в най-гледаната и най-слушаната една откровена простотия. Вие имате ли отговор на подобен въпрос? Всички съзнават /поне в това се надявам/, че тази песен няма никакви музикални, естетически и всякакви други достойнства и въпреки това става хит и добива такава известност, че се чуди човек вече на коя планета живее! Ако се чувствате поздравени, моля, заповядайте! Ако не, поне си кажете какво ви е на душата заради такива творения на човешкия ум :mrgreen: !
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот Pipilota » 17 Окт 2016, 12:40

Песента за мен е много забавна, нещо като новия Гангдам стайл, абсолютна глупост, но с едно предимство, че е много музикално звучене и забавно. Хората обичат забавни неща, не всичко трябва да емного значимо, да има нужда от големи анализи и подобни, какво е искал да каже автора. Понякога на човек му се иска нещо смешно и безсмислено, което да го разтовари, аз това виждам в тази песен и мен ме кефи изключително много. Има вече толкова много ралзични забавни кавъри, така че поздрав от мен и има още какво да видим от Пайнепълпен :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот Nightmare » 17 Окт 2016, 13:28

Не мисля, че и самият автор е убеден, че е направил нещо велико. Имам чувството, че подобни песни са скрита подигравка и намигване именно към това поведение на хората - да превръщат в сензация откровени бози.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот Kaya » 17 Окт 2016, 14:47

Откровена глупост, внасяща малко смях, за мен е само това. Не е нещо, което бих си слушала с удоволствие или за да ме зареди с положителни емоции, но не бих се и радвала,а ко стане такъв хит, че да се пуска по училища и градини, както стана с другия азиатски хит преди години.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот silver933 » 17 Окт 2016, 15:40

Песента си е номер едно просто. Има метал версия, тя вече е велика. С тоя клип толкова добри неща се появиха в последствие, така че лошо няма, тамън си е!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот bojo_kolev » 17 Окт 2016, 15:49

За пет минути да ти разведри скучния следобед, за това става. То само като видиш изпълнителя и само той ти е достатъчен. Какво да се прави, простотията и глупостта винаги са вървежни и предизвикват интерес. Не се учудвам, че толкова хора го гледат и споделят клипа.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот S_Milenska » 17 Окт 2016, 16:22

Не виждам нищо лошо, след като не провокира нищо. Подобни изпълнения дори са забавни, виж неща като Джорджано е вече нещо извратено.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот irka » 18 Окт 2016, 11:17

Това последното е само подтвърждение на това, че най-идиотските неща се споделят и събират безброй харесвания. Все едно всички изпитват голям кеф, когато някой се е изложил или направил нещо неприемливо по нечии стандарти.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Поздравче с най-новата японска музикална сензация!

Мнениеот Snejna » 18 Окт 2016, 14:38

Поредната глупост, която е лишена от всякакъв смисъл, само това мога да кажа за новото парче, което е такъв голям хит, явно. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта