Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот mamka_bubka » 26 Апр 2017, 23:15

Здравейте,ще се радвам,ако някой може да ми помогне с мнение. Днес ми се случи следната случка: чаках автобуса на една спирка и там имаше едно момче,което ми направи впечатление.Качихме се и той седна на една вътрешна седалка,а аз,понеже съм доста стеснителна,седнах на срещуположната до една жена.Тогава той се премести на външната седалка,сякаш не искаше никой да седне до него.Пътувахме си и аз забелязах,че не ми хвърля погледи.Наближи моята спирка и аз станах и зачаках на вратата да спре автобуса,а той си стоеше и май ме гледаше.Слязох от автобуса и изобщо не забелязах кога е слязъл и той и даже ме е задминал.И както си вървеше,изведнъж се обърна,усмихна се и каза: ,,Искаш ли да се запознаем?,,... Аз се усмихнах,защото блокирах,тъй като изобщо не очаквах подобно нещо.Тогава той каза: ,, Ти сигурно си имаш приятел?,, И аз го излъгах,че имам,защото така на улицата срещу мен може да стой всякакъв човек. Тогава той каза: ,, Ами нали сме от един квартал,може да се запознаем. Ти на колко години си? Аз съм на 28.,, Аз му казах на колко съм,той констатира,че е малко по-голям от мен и пак попита дали си имам гадже.И аз пак отговорих,че имам.Тогава той ми пожела приятен ден и продължи напред.Та,интересува ме,трябва ли да се притеснявам,или наистина има шанс да е бил свестен,защото изглеждаше напълно нормално,държеше се мило,а и беше хубав честно казано.Но защо пък 2 пъти ще ме пита дали си имам гадже? Дотам ли стигнахме,за да си търсят хората бройки по улицата? И преди са ме заговаряли,но са били все някакви възрастни чичковци,откачалки и един бежанец,който направо си търсеше жена... :lol: Та,дали не съм попаднала на някое наистина свястно момче и като пълна идиотка да съм си изпуснала шанса? Е,поне сме от един квартал и може да се засечем пак,но дали ще ме заговори,след като така го резнах,не знам.Случката стана пред едно кафене,но той не включи да ме покани,нито пък аз,липсваха и комплименти,не че изглеждам перфектно де,но все още съм във форма.Може пък да е някой психопат,изнасилвач,перверзник и всякакъв,но от друга страна изглеждаше напълно нормално,беше много вежлив и даже май леко се притесняваше.Не знам какво да направя,всяко едно мнение ще бъде ценно за мен.
mamka_bubka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Апр 2017, 22:56

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Stark » 27 Апр 2017, 15:03

Много странно се е развила случката, може да се е притеснявал, че като си имаш приятел, няма да искаш да пиеш кафе с него, ако беше казала НЕ може би щяха да се развият по друг начин нещата. но сега като живеете близо един до друг и го знаеш, може би пак ще се засечете. Като сте и в един квартал може да разбереш как се казва и различни неща. Надали е психопат от филмите и ти го казвам, аз, която съм преживявала нещо ужасно с някой мъж..
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот klarissa » 27 Апр 2017, 15:51

Според мен си изпуснала добра възможност да се запознаеш с интересен мъж, какво като те е питал, дали имаш приятел.. в България мъжете имат някакво собственическо чувство над приятелките си и не пипат обвързани момичета. Може да се срещнете отново и ти да го поканиш на кафе, защо да не?
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Snejna » 24 Юли 2017, 11:29

Надали ще е бил психопат, м,ного филми си гледала, изтървала си възможност за интересна и забавна среща. Другия път бъди по-смела и се запознай с този, който те привлича, мисли по-малко за нещата, които биха се случили след това.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Локумът » 23 Авг 2017, 10:53

Много пък сте срамежливи, а като се поопознаете с някой, направо ни става лошо от жените. Какво лошо има да се запознаете с някой младеж, както се запознавате по фейсбук така може и на живо да се запознаете с някой, който ви е харесал. Не е нужно да се правите вечно на недостъпни.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот kauda » 23 Авг 2017, 15:19

Е чак да го спра на улицата, не, но ако ми е направил впечатление някъде другаде, изобщо не се притеснявам да се заговоря с него. Все пак какво толкова, живеем в достатъчно еманципиран свят, за да могат жените да покажат, че се интересуват от някой. Нямма притеснения, че ще изглеждам лека жена. Мисля, че това се показва по друг начин, а не когато си изпил с някой едно питие
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот svetlozara » 17 Авг 2018, 09:06

kauda написа:Е чак да го спра на улицата, не, но ако ми е направил впечатление някъде другаде, изобщо не се притеснявам да се заговоря с него. Все пак какво толкова, живеем в достатъчно еманципиран свят, за да могат жените да покажат, че се интересуват от някой. Нямма притеснения, че ще изглеждам лека жена. Мисля, че това се показва по друг начин, а не когато си изпил с някой едно питие

:+1: Съгласна съм, но аз не бих го направила, много съм стеснителна и мисля, че работа на мъжа е да направи първата крачка.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 17 Авг 2018, 09:27

Локумът написа:Много пък сте срамежливи, а като се поопознаете с някой, направо ни става лошо от жените. Какво лошо има да се запознаете с някой младеж, както се запознавате по фейсбук така може и на живо да се запознаете с някой, който ви е харесал. Не е нужно да се правите вечно на недостъпни.

:+1:
Напълно съм съгласен с теб. Те все се правят на ощипани жените, а съвсем не е така. Дядо ми казваше от тия срамежливите най-много да те е страх те уж едни тихички скромнички, а като отворят едни устища, еманципация дрън-дрън -дрън...Все стоят и чакат ние уж да направим първата крачка, а всъщност те са тези, които ни провокират... Пък после, ах недей...
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Guppy » 17 Авг 2018, 09:35

На жените ни е в природата да твърдим, че мъжът трябва да тича след нас. :mrgreen:
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 17 Авг 2018, 09:44

Guppy написа:На жените ни е в природата да твърдим, че мъжът трябва да тича след нас. :mrgreen:

:goodpost: Ей, тъй ми хареса вече!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта