Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Guppy » 17 Авг 2018, 10:01

ivan.stoqnov написа:
Guppy написа:На жените ни е в природата да твърдим, че мъжът трябва да тича след нас. :mrgreen:

:goodpost: Ей, тъй ми хареса вече!

То е така, даже и в цялата природа, да си видял лъвица да тича подир лъв?! :lol: НЕ е и правилно! Спомням си една учителка на времето ни казваше, че ние след мъжете не трябва да тичаме, а един мъж е правилно да ухажва жената.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Rali_hr » 01 Сеп 2018, 08:53

Има и лъвици, дето тичат, да ви кажа. :lol: :lol: :lol:
Общо взето за мен не бива да има срам в тая работа, като ти хареса някой, какво толкова, може да се окаже, че точно това е момчето на мечтите ти! Защо да се притесняваш да го заговориш, кое би било срамното? :) Какво ли мое да се обърка? Освен, ако не е сериен изнасилвач, би следвало или да се получи нещо, или не. :roll: Значи няма по-различно от една обикновена класическа връзка. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Pipilota » 01 Сеп 2018, 11:26

В наши дни ако го спра мъжът ми няма да се зарадва, обаче не го намирам за нещо лошо, може тоя да ни е бил шестицата от тотото :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Буба Мара » 03 Сеп 2018, 17:16

Не бих спряла някой, освен ако не ми е много любопитен или по някаква грешка не реша,че го познавам. Наскоро приятелка реши да ме сватосва с неин приятел, който обаче притеснителен бил, не знам какъв бил, аз да му пиша. И му писах, въпреки че не страдам от липса на ухажори. Ама те такова дърво няма! Уж бил на зор, а думите с ченгел да му вади човек. И абдикирах, после ще го сваля и ще излезе,че съм го прелъстила и изоставила. А ние жените сме като котките, не бива на гръб да падаме и от водата трябва сухи да излизаме :)
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Сеп 2018, 18:46

Буба Мара написа:Не бих спряла някой, освен ако не ми е много любопитен или по някаква грешка не реша,че го познавам. Наскоро приятелка реши да ме сватосва с неин приятел, който обаче притеснителен бил, не знам какъв бил, аз да му пиша. И му писах, въпреки че не страдам от липса на ухажори. Ама те такова дърво няма! Уж бил на зор, а думите с ченгел да му вади човек. И абдикирах, после ще го сваля и ще излезе,че съм го прелъстила и изоставила. А ние жените сме като котките, не бива на гръб да падаме и от водата трябва сухи да излизаме :)

оф, такива, дето едва да им говориш, айде, моля ти се ! По-добре сама да си приказваш! Зор не зор, човек трябва да е общителен, той като си е глътнал граматиката, да няма да го преследваш, та да му се молиш!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Сеп 2018, 10:57

Какво пък толкова лошо има в това жената първа да заговори мъжа, че не се сещам. То ухажването е съвсем друга тема. За непринуден разговор например, ако много го харесвате въпросния индивид няма нищо лошо да му го покажете. Пък ако си мислите че така той ще ви помисли за лесна, много се лъжете. Една жена като има поведение и държи на себе си мъжът ще го усети повярвайте ми. Не сме чак толкова големи свалячи и при нас го има притеснението и колебанието.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот sky_100 » 30 Окт 2018, 16:10

Не, не бих. Нито сега, нито като свободна жена съм го правила.
Пусти старомодни разбирания :mrgreen:
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Frac » 30 Окт 2018, 17:37

Ще го заприказвам, ако трябва да питам кое къде се намира, нмо за запознанство не. В обратната ситуация същ-не бих откликнала на подобно запознанство. НО отбелязвам, че моя приятелка така се запозна на улицата със мъжа си и сега са семесйтво с 2 деца. Занчи хора разни :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Ivi&Sasho » 20 Фев 2019, 16:24

Само веднъж съм го правила, преди няколко години. Наистина много харесах мъжа. Не бях груба или нахална, просто се запознахме и си разменихме телефоните. видяхме се няколко пъти на кафе, но с времето се оказа, че не е мой тип, освен визуално.
Ivi&Sasho
 
Мнения: 48
Регистриран на: 20 Фев 2019, 13:06

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Glow » 21 Май 2019, 10:24

Мен са ме спирали и съм се чувствала странно. Аз не бих заговорила непознат мъж на улицата.
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта