Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот srednogorski » 19 Окт 2016, 13:09

Нямам в момента приятелка, а тези момичета с които се познавам са едни същи. Имам предвид, че сме приятели или те са приятелки на мои приятели и рядко срещам нови лица. За това се замислих, че ако някой не ме запознае с някое момиче трябва аз да го направя сам. Всеки ден виждам красиви момичета в трамвая, на улицата, на спирката, но си мисля, че ще е адски тъпо да заговоря някоя от тях ей така от нищото. Може дори да "изям" някоя плесница. :grin: Не , че ме е страх, но съм и горделив. Но пък знаеш ли от къде ще изскочи заекът?
Ако си харесате много някой непознат мъж на улицата бихте ли го спрели и заговорили? Как ще реагирате на такова неприлично предложение? Дръзко ли е? Невъзпитано ли е?
Много ненормално ли ви се струва?
srednogorski
 
Мнения: 14
Регистриран на: 18 Окт 2016, 09:34

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Fancy » 19 Окт 2016, 13:32

Аз не бих се престрашила да спра мъж на улицата. Не защото го смятам за срамно или невъзпитано, а защото се притеснявам. Като видя класен, изтупан и просто барнат отсякъде мъж сигурно по очите ми личи, че го смятам за страхотен. Да се сеща :lol: !
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот nebeto » 11 Ное 2016, 13:44

Непознавам жени, които биха спрели мъж на улицата с цел запознанство.
Спирането на улицата с цел запознанство се практикува от нас мъжете.
Може да има и жени които спират мъже по улиците но малко ще са тези, които ще си кажат директно какво мислят за мъжа. Може да го попитат къде се намира нещо в града, кога ще пристигне авобуса и т.н. и да очакват от мъжа да поведе разговора.

Аз съм спирал жени. Има няколко вида:
- бързащи - разменяте си по две изречения и те казват че бързат за работа и изчезват
- жени с приятелка - обикновенно приятелката на жената иска да се оттърве от теб. Трябва и двете да ги включиш в разговор.
- страхливи жени - има и такива. Ако е късно и ги заговориш не обелват и дума и почват бързо да вървят. Някой ги е наплашил и немогат да се отпуснат.
- мълчеливи - говорят съвсем малко и все едно си водиш монолог и трябва да успееш да им превличеш вниманието с нещо интересно. Тези са доста трудно защото има сред тях и много притеснителни и дори да те харесват ще се притеснят много и ще си глътнат езика
- приказливи - лесно се завързва разговор с тях, но когато стигне до часта с размяна на контакти не винаги искат да си размените контактите и да излезете
- даващи си телефон или фейсбук - лесно дават контакти но и след като им звъннеш казват че са заети

Досега не съм излизал с жена от улицата на кафе. Доста е трудно да станат нещата.
Автора на темата може да пробва да заговори някоя но не му гарантирам успех.
nebeto
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Ное 2016, 13:22

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот balsam » 11 Ное 2016, 14:48

Жените не обичаме от главата за краката - видиш я на улицата и веднага почваш да я ухажваш :lol: . Първата мисъл е "Какъв е тоя, защо ме заговаря". Колкото и да е готин, винаги има едно предпазливо държане и съмнение. Не се учудвам, че трудно по този начин ви се получават нещата :smile: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Harmony » 15 Ное 2016, 17:11

Затова и не спираме мъже по улицата :lol: , това е под достойнството на жената. Тя трябва да е ухажваната, не обратното.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Pipilota » 18 Ное 2016, 14:58

Аз съм се запознавала преди години, на младини с различни момчета без да се притеснявам. След като някой ми харесваше, бях склонна веднага да се запозная с него, чисто от любопитство. Така дълго време говорих с едно момче, после излезнахме няколко пъти заедно, чисто приятелски. Но на по-зряла възраст, не бих.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот sofi_black » 18 Ное 2016, 15:11

Изтърканите фрази за времето, часа и т.н. не вършат работа, веднага се усеща скритата мисъл зад тях :mrgreen: . Ако се правят такива опити, по-добре да се каже нещо, което да зашемети с дързост, без да е цинично и вулгарно, с изненада и да няма много време за реакция, да направи силно впечатление :grin: . Това важи и за мъжете, и за жените.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Lollipop » 18 Ное 2016, 15:15

Аааа, как ще го спра! Да не ме е срам.. :mrgreen: Не бих се прекършила да заговарям мъж,но пък ще го играя сериозно на зрителен контакт, ако се сети - сети. :mrgreen: Ако не - не нзае каква възможност е изпуснал. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот pravilno » 24 Ное 2016, 00:00

Ние там сме много силни - зрителен контакт, флирт, сигнали с тялото. Така привличаме мъжете. Когато мъжът говори, жената го преценява, обратното не е съвсем така.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Бихте ли спрели непознат мъж на улицата и как ще го заприказвате?

Мнениеот Локумът » 24 Ное 2016, 11:26

На мен ще ми е странно, ако ме спре някоя жена, но пък няма да реша, че е лошо, с драго сърце ще се поовъртя около нея, стига да си струва вниманието. :mrgreen: Жените твърдят, че все всичко те правят, ама не е така, все чаката що се отнася до любовта.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron