Защо да тренираме джогинг? Ето няколко полезни съвета.

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Защо да тренираме джогинг? Ето няколко полезни съвета.

Мнениеот Notification » 06 Апр 2017, 14:28

Аз всяка сутрин тичам, доставя ми отгромна енергия, предпочитам да бягам на стадиона, или на някои по-черни пътища, за да не ми се набиват краката по асфалта, после много боли. В тревни площи също е много приятно, макар и малко по-странно. Хубавите обувкии са от по-голямо значение от дрехите, аз тичам с обикновен анцуг, дори нямам специални дрехи за бегачи.
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Re: Защо да тренираме джогинг? Ето няколко полезни съвета.

Мнениеот m0n4eto » 10 Апр 2017, 17:47

хубаво е да се тича - здравословно и добре оформя тялото. А и те изпълва с енергия.. особено на открито. Една приятелка така свали много килограми с тичане всяка сутрин на гладно. Обаче бричовете и бедрата си останаха пищни и ми разправя, че ще си прави липосукция. Ама някакъв нов вид - лазерна, защото няма време за дълго възстановяване. Харесвам мотивирани хора. :smile:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Защо да тренираме джогинг? Ето няколко полезни съвета.

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Апр 2017, 21:42

Еха, вярно ли! А за повече килограми бягането може да унищожи ставите.С времето и намалянето на килограмите може да се почне. Според мен не трябва да се почва ударно, а малко по малко. моя приятелка почна със 7 км и после не можеше да се движи, никога не е бягала. Нека да бяга малко по малко и да усилва времето.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron