Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот dinkog » 21 Окт 2016, 10:50

АБе вие как ги почвате тея връзки, сядате и почвате да говорите за деца и за бъдещето ли, преди изобщо да видите дали нещо между вас може да се получи, игаси жените сте... :shock: Ако са им свестни отношенията и има някаква там малко любов поне, в един момент децата ще си дойдат на мястото напълно естествено и без предварително да са се договаряли.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот dafinka » 21 Окт 2016, 10:57

Момиче, опичай си акъла, но прави са хората. Прецени си дали си заслужава, но няма не възможни неща, важното е да се разбирате. И ако искаш деца, а той не иска става сложно... :???: Успех от мен!
dafinka
 
Мнения: 33
Регистриран на: 18 Окт 2016, 09:32

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот suzii » 21 Окт 2016, 11:09

:) да благодаря ви за съветите. Много сте мили :wink:. Продължаваме да си пишем...
Картите трябва да са на масата :wink:
suzii
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Окт 2016, 16:26

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Jully » 21 Окт 2016, 12:34

Така или иначе с това приятелство е свършено. Няма как да си останете добрите близки приятели от преди и ти си наясно, както сте се опитали да го възродите, но не се е получило, защото изпитвате друг вид влечения един към друг. Моят съвет е да се впуснеш в това "приключение", и без друго по-хубаво от това не може да излезе. Или ще се получи между вас, или ще се разруши връзката ви, която всъщност няма други възможни изходи.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот fawla » 21 Окт 2016, 15:33

Не разбирам какви са притесненията ти? :roll:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот black » 22 Окт 2016, 20:57

Винаги ми е било странно това - приятели от деца и изведнъж се появява любов и се стига до секс :roll: ! Доста приятелства се развалят така.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Lili_pili » 26 Май 2017, 12:26

black написа:Винаги ми е било странно това - приятели от деца и изведнъж се появява любов и се стига до секс :roll: ! Доста приятелства се развалят така.
Защо да е странно, хората растат и се вклюбват, променят се, а и в тоя случай, след като не са се виждали от години за какво разваляне на приятелства става въпрос..
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Юни 2017, 14:48

хората растат, каква е изненадата, и аз като малка не харесвах момчетта, ама сега не мога без тях, хах :)) нормално е нещата да се променят и да се включат и по-особени чувства.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот kauda » 11 Юни 2017, 15:23

Мони, така е, хората растат и се променят, а икак като деца да са изпитвали сексуално желание един към друг, като не са познавали това усещане. :) Като пораснем много добре знаем как още можем да разгърнем една връзка и какво още може да изпитваме и да получим благодарение на другия човек. Мен не ме учудва и дори не мога да кажа, че това са хора, които се познават, това, че са се познавали като деца, не означава, че вече не са коренно различни хора. ;)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron