Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот suzii » 20 Окт 2016, 15:06

Не мога да не го споделя, цял ден ми се върти в главата.
Ситуацията е следната: Семействата ни са близки приятели.Той е разведен и вече е баща на две деца и ТОЙ си ги гледа при него живеяти двете. Аз съм необвързана и сме почти на една и съща възраст.
Не се бяхме виждали повече от 13-14 години с него, откакто бяхме деца. Нормално порастнахме, живота ни подхвана всеки нанякъде. Сега се срещтнахме отново ей така като брат и сестра. Даже родителите ни ни свързаха. За него жените не стават. За мен мъжете не стават. Разочарования доста. Излезнахме два пъти беше много приятно смяхме се, говорихме за детството, за неговата сестра, за моят брат...
И започнахме да си пишем. Вечер, сутрин , а това писане се разгорещи доста. С писането стигнахме до там, че още малко и ... Май се харесваме?!! :oops:
Страхувам се, че няма да останем само добрите приятели от детството. Какво бихте направили на мое място? Да се впусна ли? Момичета помагайте моля :banghead:
suzii
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Окт 2016, 16:26

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот penelopa » 20 Окт 2016, 15:21

Животът е непредсказуем и поднася всякакви изненади. Но това му е интересното. Аз не бих се чудила много. Щом чувстваш, че "има нещо", значи не трябва да се пренебрегва. После можеш да съжаляваш. Ако се спираш, няма ли после да се чудиш дали не си изпуснала сродна душа :wink: ?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот suzii » 20 Окт 2016, 15:33

Хм и ти си права. По принцип не се церемоня много, но... а трябва ли да се притеснявам от факта , че семествата ни са близки. Макар , че те ни подтикнха за среща и се случи лесно и бързо... :smile:
suzii
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Окт 2016, 16:26

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Elenina » 20 Окт 2016, 15:54

:) Доста бързо ви се случват нещата, ами действай тогава. :wink:
Elenina
 
Мнения: 21
Регистриран на: 20 Окт 2016, 09:12

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Локумът » 20 Окт 2016, 16:01

Бе аз не съм момиче, ама ще помогна. Кво толкова е станало, големи хора, като искате връзка имайте я. Така или иначе хората порастват и се проемнят, кво толкова е станало, че сте били като братче и сестриче като малки, а вече сте големи хора и нормално да ви се преместят и променят представите един за друг. Няма нищо лошо.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Окт 2016, 09:15

Не намирам нищо изненадващо, за такива истории и филми правят. :mrgreen: Ако двамата се привличат защо да не се вземат? :roll: Притеснение би имало, ако сте биологични роднини.. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Enjis » 21 Окт 2016, 09:25

Мен би ме притеснило повече факта, че той има две деца и тя ли ще ги гледа? :!:
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Окт 2016, 09:28

Enjis написа:Мен би ме притеснило повече факта, че той има две деца и тя ли ще ги гледа? :!:

Децата някаква тежест и нещо лошо ли са? :roll: Ако хората се обичат няма значение, кой ще гледа децата. Ако някой тръгне с такава мисъл, значи няма нищо истинско в отношенията им. Ама жената явно не иска да се обвързва с този човек, смята, че трябва да си играят на брат и сестра, което означава, че най-разумното е да се прекратят отношенията без излишни обяснения.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот Enjis » 21 Окт 2016, 09:34

Те не са, но в крайна сметка, но ако тя иска да има свое дете, а на него са му достатъчни двете...Какво правим? Пак губене на време за нея...
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

Re: Познаваме се от деца, а сега се приемаме като сексуални обекти!?

Мнениеот pravilno » 21 Окт 2016, 09:46

Това е друг въпрос вече. Аз не виждам проблем, че изведнъж са се преоткрили като сексуални обекти. Но ако той не иска повече деца, а тя - да, тове вече си е проблем. Ако мислят, че може да се получи между тях, още от началото трябва да са наясно кой какво иска и очаква, да свалят картите и да преценяват дали ги устройва, за да не си губят времето. След определена възраст няма време и смисъл да се занимаваш с нещо или някого, който не ти носи удовлетворение и не те прави щастлив.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта