Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот mamina » 24 Ное 2016, 22:10

ВСе повече такива връзки се пораждат в наше време и не е само секс, пламва и любов :smile: . Още един начин да се намери сродна душа. Колко семейства така се пръкнаха.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот fawla » 17 Яну 2017, 12:39

mamina написа:ВСе повече такива връзки се пораждат в наше време и не е само секс, пламва и любов :smile: . Още един начин да се намери сродна душа. Колко семейства така се пръкнаха.

Наистина е така, сега е по-лесно да се запознаеш с огромен брой хора и може да се окаже, че любовта ти е някъде в другия край на света дори и да бъдете заедно. Ако се разчита само на срещи на живо, може и да нае намериш сродната си душа.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот BeenieGal » 17 Яну 2017, 15:30

Важното е, че започва нещо, пък докъде ще я докарат после си проличава. :grin:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот Jully » 17 Май 2018, 11:26

В наши дни вече имам доста познати, които са започнали връзка по този начин - именно чрез интернет. Не знам даже, дали е толкова секс, защото е доста струдно да се осъществи интимния физически контакт, колкото и да познаваш някой и да ти е интересен, той остава непознат за физически взаимоотношения в даден момент.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот sad » 18 Май 2018, 17:02

глобалното село проработи. има примери и за успешни и за напълно ненормални отношения възникнали в интернет
с моя партньор се познавахме (бяхме се виждали 1) когато започнахме да ставаме близки през 3000 км разстояние, без дори да се усетим. ако го нямаше нета целта нямаше да се осъществи.... тъй че -ЗА!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот Буба Мара » 18 Май 2018, 17:06

Фактът че във форума има най-малко три теми посветени на Интернет запознанствата говори,че дори тези, които толкова много ги отричат всъщност са любопитни :lol: Нито е лошо, нито е срамно, нито е трудно. Един клик и айде на пързалката :grin:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот sad » 18 Май 2018, 17:09

Буба Мара написа:Фактът че във форума има най-малко три теми посветени на Интернет запознанствата говори,че дори тези, които толкова много ги отричат всъщност са любопитни :lol: Нито е лошо, нито е срамно, нито е трудно. Един клик и айде на пързалката :grin:

колко си права (нищо, че най-вероятно си седнала)!
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот kikimoraa » 18 Май 2018, 17:52

не виждам защо човек трябва да се срамува от начина, по който е намерила любовта. Дали ще есмао секс или не, то и двете неща могат да се случват и извън мрежата, прпосто обстоятелствата са различни.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот svetlozara » 29 Юни 2018, 10:24

и аз съм се запознала с моя партньор в интернет, от 5 години сме зааедно, а преди 2 месеца се омъжих за него. Не виждам нищо срамно в това, че сме се запознали по такъв начин. В крайна сметка любовта може да се появи нявсякъде. Ак онямаше интернет, нямаше да се срещнем, нямаше да се познаваме, а ние двамата сме един за други наистина :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот Dipsy » 29 Юни 2018, 15:51

С мойто мило се познавам от интернет. Ей ня вече няколко месеца си топлим леглата и сърцата. Каквото дойде, хич не съм го мислила какво ще е. За мен няма особена разлика от къде ще си срещна човека, човек да е :wink:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron