Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот Enjis » 21 Окт 2016, 12:11

Клюкарим си тук с две мои приятелки, които са майки вече:) за други наши приятелки, които са необвързани и заложиха на запознанство в интернет. Едната дори замина в Германия, много сполучлива връзка се оказа.
На мен винаги са ми се стрували мега глупави и фалшиви тези сайтове за запознаства. А си мисля, че там само идиоти или полуидиоти или педофили се срещат. :mrgreen:
И вчера съвсем друга приятелка се похвали, че се запознала с човек по интернет и чака с нетърпение да се видят. До колко ли са успешни връзките започнали по този начин? Може пък и да са по-сериозни и сполучливи :?:
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот suzii » 21 Окт 2016, 12:29

И аз имам приятелка започнала връзката си по този начин. Вече са щастливо женени в Англия. :smile:
suzii
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Окт 2016, 16:26

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот kauda » 21 Окт 2016, 13:27

Има различни хора в интернет, някои сайтове откровено са за секс, други имат и "нормални" хора регистрирани, трето място са и социалните мрежи и т.н. все места, на които може да срещнеш различни хора. Няма нищо лошо в една такава връзка. Замислете се колко от вас биха се запознали иначе с човек, живеещ в другия край на България, или на света.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот pavleta » 21 Окт 2016, 13:31

Масово хората така се свързват и няма нищо странно. Според мен дали в интернет или на живо ще се запознаеш с някого, не определя дали ще си паснеш и ще съумееш да се разбираш с него. Друго е определящо, а не къде си се запознал.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот dafinka » 21 Окт 2016, 14:13

И двете, са възможни стига хората отсреща да са искрени и да представят себе си, а не да лъжат и да се представят за такива , каквито не са .
dafinka
 
Мнения: 33
Регистриран на: 18 Окт 2016, 09:32

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот fawla » 21 Окт 2016, 15:27

Предимството на интернет е, че можеш да си стоиш вкъщи, да говориш с човека, ако не ти хареса, не ебило нужно да се гласиш за среща, да излизаш, да го виждаш, да се правите, че ви е приятно. :mrgreen: Просто затваряш прозореца и с разговора е свършено.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот Enjis » 21 Окт 2016, 15:32

Ха ха, можем да го зачетем за предимство затварянето на прозореца, същотото е и като това да му затръшнеш вратата под носа. :grin:
Enjis
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Окт 2016, 08:53

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот black » 22 Окт 2016, 21:01

Абе не е баш същото :lol: . Очи в очи да го направиш се иска повече кураж и моге да се разколебаеш нещо или да ти подействат, а с компютъра не е така.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот Elica » 24 Ное 2016, 15:05

Ми тя връзката все може да се изгради, дори и след такова запознанство, но много зависи какво ще е началото на комуникацията.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Връзка започнала в интернет - само секс или любов?

Мнениеот уморена » 24 Ное 2016, 17:02

Elica написа:Ми тя връзката все може да се изгради, дори и след такова запознанство, но много зависи какво ще е началото на комуникацията.

И според мен една такава връзка може да им абъдеще, все пак това си е начин на общуване, въпреки че не е много традиционен.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта