Как да се грижа за съдомиялната си?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот Elica » 08 Дек 2016, 16:44

Ей и мен как ме зарибявате! Майка ми си взе на Deawoo (или катко там се пише), някакви малки, които са колкото печка раховец, пак й върши чудесна работа.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот Malina » 08 Дек 2016, 17:00

Хубаво е, когато някой разбиращ от тези неща се появи! :mrgreen: Съдомиялната определено е голямо удобство, особено за по-големите семейства или тези,които готвят често. Може би с времето и аз бих ползвала активно, засега не мога да кажа, че имам голяма нужда, понеже готвя много, много рядко. Дъщеря ми е записана на кухня, аз през деня ям главно някоя филийка и толкова, готвя едно ядене и то често вмултикукъра, накрая имам да измия 1 бурканче и 2 чинии.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот bojo_kolev » 09 Дек 2016, 11:33

Да си призная, аз не се занимавам със съдомиялната. Даже не знам какво се слага в нея като препарати и други подобни :mrgreen: . То не е за хвалене, но изцяло жената се оправя с нея. Добре, че не се е разваляла досега :lol: .
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот Гери.Габровска » 09 Дек 2016, 15:33

bojo_kolev написа:Да си призная, аз не се занимавам със съдомиялната. Даже не знам какво се слага в нея като препарати и други подобни :mrgreen: . То не е за хвалене, но изцяло жената се оправя с нея. Добре, че не се е разваляла досега :lol: .

Ама и мойто мъж не иска да я приближи! Спокойно момчета, не хапе!
Аватар
Гери.Габровска
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Окт 2016, 19:24

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот qwerryyy » 09 Дек 2016, 15:35

Гери.Габровска написа:
bojo_kolev написа:Да си призная, аз не се занимавам със съдомиялната. Даже не знам какво се слага в нея като препарати и други подобни :mrgreen: . То не е за хвалене, но изцяло жената се оправя с нея. Добре, че не се е разваляла досега :lol: .

Ама и мойто мъж не иска да я приближи! Спокойно момчета, не хапе!

А, те мъжете все казват това не мога, онова не мога, че да го свършат жените... да сте ги видели да пипат пералня..
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот Гери.Габровска » 09 Дек 2016, 15:40

А, те мъжете все казват това не мога, онова не мога, че да го свършат жените... да сте ги видели да пипат пералня..[/quote]

Ох, навлизаме в една безкрааайна тема... :banghead:

:laundry: Любезно моля, след като пералнята приключи, да изкара прането и да го занесе до терасата. Ама толкова съм любезна, че не се ли случи както съм помолила, изведнъж вече не ми се готви, глава ме боли и тн :neener:
Аватар
Гери.Габровска
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Окт 2016, 19:24

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот Грохот » 09 Дек 2016, 16:11

По-добре да кажете, отколкото да сте като буреносни облаци и демонстративно да вървите из къщата :lol: . Като помолите се отзоваваме, не разчитайте да се сещаме сами.
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот Гери.Габровска » 09 Дек 2016, 16:35

Грохот написа:По-добре да кажете, отколкото да сте като буреносни облаци и демонстративно да вървите из къщата :lol: . Като помолите се отзоваваме, не разчитайте да се сещаме сами.

А колко пъти е редно да молим за едно и също нещо? Щото и аз моля чорапите да не се събуват заедно с панталона, ама после ги гоня в градинката пред блока, щото изпадат при простиране :) :bump:
Аватар
Гери.Габровска
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Окт 2016, 19:24

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот dinkog » 09 Дек 2016, 17:22

Гери.Габровска написа:А, те мъжете все казват това не мога, онова не мога, че да го свършат жените... да сте ги видели да пипат пералня..


Ох, навлизаме в една безкрааайна тема... :banghead:

:laundry: Любезно моля, след като пералнята приключи, да изкара прането и да го занесе до терасата. Ама толкова съм любезна, че не се ли случи както съм помолила, изведнъж вече не ми се готви, глава ме боли и тн :neener:[/quote]
Eeeee, опасни сте вие, сериозно! :mrgreen: Винаги знаете как да ни накарате да страдаме. Сещам се за един познат, който го наказват с липса на секс, като не прави каквото трябва, стои на сухо.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как да се грижа за съдомиялната си?

Мнениеот pitanka » 12 Дек 2016, 13:18

Случвало ли ви се е да се носи неприятна миризма от съдомиялната? Как са справяте с нея и от какво се получава?
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron