Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот roksana » 14 Фев 2017, 23:53

Доста време им отива на младите, за да се обезкосмят изцяло. :smile: Заслужава ли си целия тоя труд?
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Фев 2017, 09:32

roksana написа:Доста време им отива на младите, за да се обезкосмят изцяло. :smile: Заслужава ли си целия тоя труд?

Защо да не си заслужава този труд, след като така се чувстват добре :) А и това и за тях вече е от нормалните неща... и мъже и жени вече са обезкосмени. Заслужено равенство. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Bambaa » 15 Фев 2017, 13:20

В това отношение вече наистина сме равни :grin: , не падат по-долу от нас. Като се чувства човек по-добре и удобно, ще намери начин и време да се поддържа.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Guppy » 28 Юни 2017, 11:10

Обезкосмени подмишниците и на интимната област е достатъчно, повече от това е лудост ;)
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот vanusha » 14 Юли 2017, 09:19

Аз нямам големи претенции, с всичко се свиква, когато обичаш конкретния човек, а и е важно и той самия как се възприема по-добре. Но има мъже, които са с толкова гладко епилирани крака, че ми става неудобно от подкожните ми косми.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот kauda » 14 Юли 2017, 10:09

Предпочитам ги добре поддържани, не държа да са напълно обезкосмени, но и не става да са пуснали всички косми, които са им налични по тялото да виреят без контрол. Оформена добре брада, подстригани мишници, ако има косми на гърба трябва да изчезнат. Останалите може да са там, добре подкъсени/
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Юли 2017, 14:09

Разбира се, предпочитаммъжете да са обезкосмени и да нямат никакви косми, много по-добре изглежда, а ие по-приятно, няма какво да се лъжем.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот qwerryyy » 21 Сеп 2017, 15:07

Вече ми прави впечатление окосмението и то немалко. Когато космите сса добре поддържани, дории да са по-дълги изглежда секси.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Malina » 30 Окт 2017, 13:38

За мен е все тая дали мъжът ще е обезкосмен или с косми, стига те да не са твърде много и да си личи, че поддържа добър вид и хигиена на космите. Разбирайте, да няма поне в интимната област и подмишниците. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот maimunka » 13 Май 2018, 15:13

АХахахха, като чета тук и се сещам само за бившия си, дето рязко спря да се бръсне под мишниците и долу и вонеше на вкиснал пенсионер и затова и скъсах с него, защото силно започна да ми се повдига от миризмата и нечистоплътността. Да, спря и да се къпе често и изобщо не ми се коментира. Не успях да го убедя колко е отвратително всичко това, та варианта беше след цяла година отказ да спя с него и да му давам да ме докосва, просто да се разделим. Още си спомням изгърбеното му телце пред компютъра с висящите под мишниците му косми и сянката от щръкналото мазно кукуригу на косата му, отразяваща се в стената зад него. Бляк...Развих отвращение към всички мъже, хора. :( Направо, когато срещнах впоследствие сегашният си съпруг не можех да повярвам, че се бръсне и мирише на чисто. Аз не исках много, само да се бръсне отдолу и под мишниците, другото е търпимо. А и прекомерното обезкосмяване е някак си не особено мъжествено, но...
Това, че може не значи, че трябва.
maimunka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Май 2018, 09:50

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта