Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот kalinka-kuku » 13 Май 2018, 15:17

Всъщност подмишниците и интимната област е нормалното обезкосмяване и поддържане. Или ако има косми на гърба - също нека ги маха. но чак да си бръснат ръцете, гърдите, краката - прекалено е.
нито една крайност не е хубава, както и маймунката казва, представете си пък да са му виснали космите под мишниците! голяма гнус! :front:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Andrey » 14 Май 2018, 11:45

Аз си обезкосмявам цялото тяло, без ръцете и краката. Даже съм се обезкосмил с лазерна епилация, най-добрия вариант, няма набождащи косми, няма нищо.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Lisica » 14 Май 2018, 12:59

Предпочитам ги като Андрей- с косми само по косата, ръцете и краката, на другите места - без.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Тъжна Луна » 14 Май 2018, 15:22

аз ги предпочитам без косми. не е задължително на сто процента да ги няма, но предпочитам на сто процента да ги има от колкото на области дето се събира пот и други .. хм.. телесни течности :razz:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Stark » 14 Май 2018, 16:02

под мишниците и интимната област задължително без косми, айде в интимната област мога да приема да са подкъсени с машинка за подтригване, но под мишниците и наболи н еги харесвам. На другите места не ми пречи.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот maimunka » 15 Май 2018, 16:10

На мен ми е противно, когато си правят веждите или си обезкосмяват краката, гърдите. Все едно не съм с мъж. Имала съм такива гаджета и някак ми е било куцо като му бодат космите по гърдите. Но и по принцип не харесвам космати мъже, с такива едни черни косми и много бяла кожа. Гнус ме хваща. Хахаха, навремето живях на квартира с колега и той дотолкова ме възприе като аверче, че чак ме помоли да му обръсна гърба...Дали не беше гадно :lol:
Това, че може не значи, че трябва.
maimunka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Май 2018, 09:50

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Май 2018, 16:21

maimunka написа:На мен ми е противно, когато си правят веждите или си обезкосмяват краката, гърдите. Все едно не съм с мъж. Имала съм такива гаджета и някак ми е било куцо като му бодат космите по гърдите. Но и по принцип не харесвам космати мъже, с такива едни черни косми и много бяла кожа. Гнус ме хваща. Хахаха, навремето живях на квартира с колега и той дотолкова ме възприе като аверче, че чак ме помоли да му обръсна гърба...Дали не беше гадно :lol:

ти направо не знаеш какво точно ти харесва, ама да са мургави със светли косми :lol:
за мен е важно да не се прекалява с поддръжката и все пак да се поддържа, интимните косми и подмишниците и на гърба - за красота да ги няма, останалите не ми пречат, без значение в какъв цвят са. Но да ходим зааедно да ни оформят веждите не бих искала.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот maimunka » 15 Май 2018, 16:29

Ами не, сега например, мъжът ми е с нормален цвят на кожата, не бял като сирене и космите му са леко светли и не е обрасъл като маймунка :) и лятото кожата му става кафеникава и косъмчетата по ръцете му блестят на слънцето в златисто и си го харесвам супер много :)
Това, че може не значи, че трябва.
maimunka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Май 2018, 09:50

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Май 2018, 16:31

maimunka написа:Ами не, сега например, мъжът ми е с нормален цвят на кожата, не бял като сирене и космите му са леко светли и не е обрасъл като маймунка :) и лятото кожата му става кафеникава и косъмчетата по ръцете му блестят на слънцето в златисто и си го харесвам супер много :)

Разбирам те,но според мен е излишно да прекаляваме с влагането на внимание на тема косми. :) т.е. да си хигиенно добре стига, чак цвета на космите не е нещо, което би ме отказало от някой.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Dust » 12 Дек 2018, 16:00

Ако е твърде окосмен, може би е добра идея да се обезкосмява. Ама ако не е нещо фрапиращо, не разбирам защо един мъж ще иска да има кожа гладка като бебешко дупе :mrgreen:
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron