Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Окт 2016, 14:01

Нали е петък и сме малко по-превъзбудени от предстоящите почивни дни, с колежките обсъждахме как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не? :mrgreen: Теориите са в рамките не нормалното - косми по гърба, от ушите и от носа не влизат в числото на нормално окосмените мъже, те са друго нещо. :mrgreen:
Става въпрос за мъже със стандартно и съвсем нормално окосмяване - по гърдите, в интимната област, ръце, крака, мишници, брада, коса. Толкова, без уши, нос, гръб. :mrgreen:
Та кажете как предпочитгате мъжете - с косми, обезкосмени и напълно гладки, или с подстригани с машинката косъмчета? Време е да им кажем на тези мъже в прав текст как ги предпочитаме! :umbrella:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Snejna » 28 Окт 2016, 14:49

Мъжът не бива да има косми в интима и под мишниците. Може да бъдат късо подстригани с машинка, но не и оставени да бушуват. :oops: На останалите места, нека да си има, не ми е комфортно да съм с мъж, който е с подкъсени косми навсякъде, защото ми бодат, аи не мисля, че е много красиво. За напълно обезкосмен мъж нямам какво да кажа, не ме привлича.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот mamina » 28 Окт 2016, 15:17

И моите изисквания са такива :lol: . По ръцете и краката да си има колкото иска, но под мишниците и в интимната област предпочитам да няма. По гърдите да е подстриган или също да няма.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Snejna » 28 Окт 2016, 15:36

mamina написа:И моите изисквания са такива :lol: . По ръцете и краката да си има колкото иска, но под мишниците и в интимната област предпочитам да няма. По гърдите да е подстриган или също да няма.

Подтриганите гърди не ти ли бодат? Направо ме побъркват мен.. :front:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Kaya » 28 Окт 2016, 16:33

без косми по тялото, само по ръцете и краката може, и то ако не са много.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот PasDeDeux » 31 Окт 2016, 11:13

Snejna написа:
mamina написа:И моите изисквания са такива :lol: . По ръцете и краката да си има колкото иска, но под мишниците и в интимната област предпочитам да няма. По гърдите да е подстриган или също да няма.

Подтриганите гърди не ти ли бодат? Направо ме побъркват мен.. :front:


На мен подстриганите гърди са ми по-смешни от обраслите :lol: . Уж някаква грижа положена, но нито рак, нито щука е положинието така :mrgreen: .
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Kremiliya » 31 Окт 2016, 15:00

Може и да хвърля бомба, но ще кажа, че аз харесвам космати мъже. Разбира се в рамките на нормалното, не ми е приятно, ако гърбът им е обрасъл, но не и нещо, което би ме отказало да правя секс с този мъж. Подстригването и скубането са неща, присъщи за жената, а и на времето (горе долу по време на моята младост), обезкосмените ги смятахме за хванали буби. :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот fawla » 02 Ное 2016, 13:48

Креми, определено ни шокира! А що се отнася до мъжете, мога да кажа, че аз си ги харесвам обезкосмени, с добре оформени тела. Красивите тела не е нужно да бъдат прикрити под косми. А и от друга страна, ако не сте забелязали как стои прилепнала блуза по мъж с косми, то обърнете внимание! :mrgreen:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот pitanka » 02 Ное 2016, 14:32

Не съм обърнала внимание, не би трябвало да личат космите :lol: . Освен на пипане да е по-мекичко. Всичко мога да приема, но косми по гърба и ушите не мога да трая, гадно ми е!
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Как предпочитаме мъжете - обезкосмени или не?

Мнениеот Jully » 02 Ное 2016, 15:18

Аз харесвам с граници разбира се, не ми харесват прекомерните косми, по гръб, уши, дори по гърба бих приела тук там, но не и някакви накъдрени. Но като цяло харесвам мъж да има някаква мъжественост, не да бъде като кюсе, сякаш с недостатъчно тестостерон в тялото. :mrgreen:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron