Как да спра хъркането на мъжа ми?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот miron » 14 Мар 2017, 10:35

Ако някой хърка той си хърка и спасение няма. :mrgreen: Евентуално със смяна на матраци и на възглавници може да се подобри малко хъркането, но и това не е гаранция. Дали само от лежането по гръб се хърка?! :roll:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Локумът » 02 Апр 2018, 14:02

miron написа:Ако някой хърка той си хърка и спасение няма. :mrgreen: Евентуално със смяна на матраци и на възглавници може да се подобри малко хъркането, но и това не е гаранция. Дали само от лежането по гръб се хърка?! :roll:

Може да помогне, но малко, главния прпоблем в някакив си прегради в носа... заради тях хъркаме, но и наднорменото тегло изкривява стойката по време на сън, което предизвиква хъркане в последствие.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Буба Мара » 02 Апр 2018, 15:30

Kaya написа:Имам голям проблем, мъжът ми много хърка, толкова, че събужда чак малкия и той почва да реве и т.н. и си представете лудницата, която се получава по сред нощ у дома. Вече не знам как да му помогна, за да се отървем от хъркането, а да спи в друга стая ми се струва като разрушаване на семейството ни. Но ако това продължава, няма да съм дълго време добра съпруга, защото вече буквално не издържам на писъци, хъркане и какво ли още не. Не съм спала от месеци. :banghead:
Помагайте, било то с бабини хитрини, илачи и каквото се сетите, защото скоро ще свърша така :roulette:

Има минимално инвазивни операции, които се справят с този гаден проблем. Аз предлагам консултация с лекар и под ножа. В името на всеобщото благо. :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот velvet_81 » 25 Окт 2018, 15:02

И операцията не е гаранция. Мъжът ми се подложи на такава - ходи в София, после няколко седмици болничен. Оправяха му носните прегради. Уви, хъркането е все така жестоко.
Спим си по отделно и всеки е отпочинал. Иначе наистина не се живее. Как да идеш на работа хронично недоспал?!...
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Dipsy » 25 Окт 2018, 16:28

Ако имам мъж, който хърка ще го зарежа. Още повече, че ако ще спим в съседни стаи.. ужасен ужас!!! не дай боже и деца да имаме, най-глупавото решение в животът ми!
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Karina_85 » 25 Окт 2018, 16:31

Много условности :)
Пожелавам Ви нехъркащ мъж. Ама пък ако заобичате хъркащ, не знам :)
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Dipsy » 25 Окт 2018, 16:35

Karina_85 написа:Много условности :)
Пожелавам Ви нехъркащ мъж. Ама пък ако заобичате хъркащ, не знам :)

първо ще преспя с него 1-2 пъти и тогава ще го заобичвам :twisted:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот sky_100 » 26 Окт 2018, 10:11

Dipsy написа:
Karina_85 написа:Много условности :)
Пожелавам Ви нехъркащ мъж. Ама пък ако заобичате хъркащ, не знам :)

първо ще преспя с него 1-2 пъти и тогава ще го заобичвам :twisted:


За ей тая тактика не се бях сещала :lol:
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот blaze » 04 Дек 2018, 11:23

На мъжа ми му правиха операция. Уж имаше изкривена носна преграда и с операцията щяха да я коригират. Не обещаха на 100% че ще спре да хърка, но имаше голяма вероян.тност. Уви, не стана. Каза че диша по-леко наистина, но не спря да хърка :roll:
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Ani_ » 04 Дек 2018, 11:59

Имам чувството че не мога да оцелея с хъркащ мъж. Спя толкова леко, че чувам даже някой като ходи из коридора. Голямо наказание е добрия слух!
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

ПредишнаСледваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта