Как да спра хъркането на мъжа ми?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Kaya » 01 Ное 2016, 12:50

Имам голям проблем, мъжът ми много хърка, толкова, че събужда чак малкия и той почва да реве и т.н. и си представете лудницата, която се получава по сред нощ у дома. Вече не знам как да му помогна, за да се отървем от хъркането, а да спи в друга стая ми се струва като разрушаване на семейството ни. Но ако това продължава, няма да съм дълго време добра съпруга, защото вече буквално не издържам на писъци, хъркане и какво ли още не. Не съм спала от месеци. :banghead:
Помагайте, било то с бабини хитрини, илачи и каквото се сетите, защото скоро ще свърша така :roulette:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот kauda » 01 Ное 2016, 13:05

Сръчкването не помага ли? Моят приятел реагира на побутване, като го сритам по-силно и спира да хърка. Пробвай!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Kaya » 01 Ное 2016, 13:58

Пробвам го и това - бутам, ръчкам, но той често не се събужда, или подобрението е за около 10 минути, понякога и по-малко. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Snejna » 01 Ное 2016, 17:09

Реших си много лесно проблема! Заших голямо и обемисто копче на гърба на тениските, с които спи, така когато се обърне по гръб му е неудобно, а хъркането става главно, докато се спи на гръб! Пробвай и ще има ефект и при вас, ще видиш. Какво ли не съм опитвала, и на диети сме се подлагали, и не сме вечеряли, заших му копчета и вече всичко е наред и най-накрая почнах да се наспивам. :!:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Nightmare » 02 Ное 2016, 10:49

Не знам, това е мисия невъзможна според мен сами да се справите с хъркането. За да се появи, си има причина и специалист би трябвало да помогне, той ще разбере какво го кара да хърка и ще го премахне.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Ное 2016, 12:07

Nightmare написа:Не знам, това е мисия невъзможна според мен сами да се справите с хъркането. За да се появи, си има причина и специалист би трябвало да помогне, той ще разбере какво го кара да хърка и ще го премахне.

Не съм чула на някой досега специалист да е помогнал да му премахне хъркането. :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Jully » 02 Ное 2016, 15:16

Хитро е това с копчето на гърба, за да убива и да не се обръща, хареса ми и може да пробвам! Моят мъж винаги хърка, след като пие и затова просто забраних алкохола и вечер хапва по-леко и вече не хърка. Забележете при вас дали няма подобна зависимост.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот analizatorka » 02 Ное 2016, 22:45

Моят ще спи и хич няма и да обърне внимание на никакво копче :lol: . Пушач е и такива звуци издава, че понякога чак се изумявам.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот Guppy » 13 Мар 2017, 16:20

Това с копчето трябва да е много голямо, за да стане. :roll: А и все пак трябва да е принцесата с граховото зърно, за да го усети толкова.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Как да спра хъркането на мъжа ми?

Мнениеот silver933 » 13 Мар 2017, 16:45

Копчето тряба явно да е голямо, че да има ефект, но има и едни щипки за носа, които явно действат така, че го отварят и улесняват дишането през него , за да няма ужда да се диша през устата и да се хърка,.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта