Снимали ли сте се в спалнята?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот Локумът » 01 Ное 2016, 15:34

Не можах да си намеря друго по-интимно място за този въпрос, затова съм се натикал в женския форум! :grin: Кажете сега, снимали ли сте си домашното забавление с половинката или с някой друг, ей така за спомен, или само да видите как изглеждате, пък после да го изтриете? Знаели ли сте, че ви снимат, или вие предложихте.. изобщо как се навихте? :?:
Обмислям да направя такова предложение на моята жена, само тва не сме правили, та и от там да минем викам... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изобщо, как стоят нещата с домашните клипове, добре ли става, хареса ли ви, възбуждащо ли е или е по-скоро скучно и неловко? :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот silver933 » 01 Ное 2016, 15:50

Аз ли да открия... снимал съм такова клипче у нас. :roll: Беше доста интересно преживяване, снимах го с бившата ми приятелка, даже още го пазя тоя клип. :mrgreen: Жена ми беше наясно с него, но не е повдигала въпроса да бъде изтриван или друго. И нея искам да я навия за домашен клип, но се дърпа, дебела била, грозна била... :roll: не разбира, че в моите очи е друго. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот Локумът » 01 Ное 2016, 16:05

silver933 написа:Аз ли да открия... снимал съм такова клипче у нас. :roll: Беше доста интересно преживяване, снимах го с бившата ми приятелка, даже още го пазя тоя клип. :mrgreen: Жена ми беше наясно с него, но не е повдигала въпроса да бъде изтриван или друго. И нея искам да я навия за домашен клип, но се дърпа, дебела била, грозна била... :roll: не разбира, че в моите очи е друго. :mrgreen:

Ей тва как да превъзмогнем, да няма грозна дебела, дигнал съм й аз мерника на моята и тея дни ще почвам да правя нова поредица, която да ни топли на стари години.. :twisted:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот Snejna » 01 Ное 2016, 17:20

Не, не съм се снимала и не бих! Това е интимен момент, който не бих искала да споделям с много хора, дори не смятам, че бих се чувствала комфортно самата аз да го гледам. Притеснението, че клипа може да изтече в интернет пък изобщо не ми се обсъжда!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот Lisica » 02 Ное 2016, 10:13

Веднъж и мога да кажа, че това ми е била една от най-големите грешки. Надявам се въпросното момче да е изтрило записите, но дали е или не е... :roll: Остава ми нещо, за което да се чудя цял живот. :-|
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот julianne » 02 Ное 2016, 10:23

Не съм си правила такива записи или снимки, надявам се никой и да не се е възползвал без моето знание. Не виждам нищо възбуждащо в това да се снимаш. Според мен повече ще ме е страх да не лъсне някога и някъде записа или снимката, отколкото да ме топли на старини :lol: . Недоброжелатели колкото искаш и винаги може да те поставят в кофти ситуация.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот Neven498 » 02 Ное 2016, 12:30

Хаха, Локуме, ти това ли искаш да правите като идете на спа-почивката, за която питаш в другата тема :lol: :lol: . Това ли ще е празничната изненада :lol:
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот borkova » 02 Ное 2016, 15:15

На жената може да не й хареса изненадата и да си развалите СПА-то :smile: . След такива записи такива поразии могат да станат. Току-виж децата го набарат и ще стане една... :lol:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот svetlozara » 02 Ное 2016, 16:29

Neven498 написа:Хаха, Локуме, ти това ли искаш да правите като идете на спа-почивката, за която питаш в другата тема :lol: :lol: . Това ли ще е празничната изненада :lol:

На това му се казва да те изненадат със СПА! :lol:
А що се отнася до темата и снимките, аз съм се снимала, имаме 2 клипа дори с приятеля ми и дори понякога си ги гледаме, действа ни възбуждащо и определено мога да кажа, че имаме талант. :oops: Но не съм се замисляла какво би станало, ако се разделим с него и с видеото какво ще се случи. :roll:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Снимали ли сте се в спалнята?

Мнениеот Mon_ton » 02 Ное 2016, 17:15

Бих искала да се снимам, защото съм по-разкрепостена, но не съм сигурна дали би се намерило с кой да се снимам. С други думи не бих предложила на половинката ми, мисля, че такива инициативи се подемат от мъжете, друг е въпроса, че жените често сме готови да се съгласим, стига да ни попитат. :oops:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта