Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

От кърменето, през захранването, до храненето на детето, полезни и вредни храни, рецепти

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот fawla » 11 Ное 2016, 10:53

Дано да започнат да ги хранят по-качествено, все пак това са нашите деца, наистина еа учудващо, че закуските са толкова тестени и толкова тежки, реално нямат почти нищо полезно, от време на време получават банан.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот Rali_hr » 11 Ное 2016, 12:54

Би ми се искало наистина да се хранят по-добре, особено пък по-малките, които си имат още навика от градината да си хапват сготвени и вкусни неща, но от друга страна, много мее яд на тея лафки, аз не знаех, че има в училището. Иска ми се д авидя какво продават там.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот S_Milenska » 11 Ное 2016, 14:50

Аз да си призная, вярвам, че нещата са се подобрили и са им вдигнали стандарта немалко на децата относно храненето в училище. До скоро нещата бяха повече от плачевни, дано да се е подобрило положението и сега да се хапва по-полезно. Като знам какви закуски съм виждала и че им даваха мухлясали плодове... надявам се вече положението да е далеч по-добро.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот Harmony » 15 Ное 2016, 17:09

Сутрин е трудно да им дават някаква по-различна закуска от тестена, но поне да не са мазни и с дъх на гранясала мазнина. Затова по-добре да си закусват вкъщи.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот Pipilota » 15 Ное 2016, 17:31

Harmony написа:Сутрин е трудно да им дават някаква по-различна закуска от тестена, но поне да не са мазни и с дъх на гранясала мазнина. Затова по-добре да си закусват вкъщи.

Е те нали си имат ядене децата в училище и без друго ги завеждат там а и кой яде вкъщи толкова рано и то пълноценно, не знам но не и моите деца.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот dinkog » 16 Ное 2016, 10:46

Знае ли човек, сега имам едно познато дете в 1 клас, баща му каза, че разнася вкъщи кашкавали, домати, ... :) от де ги взема.. не знам, но домата го видях, вчера заедно го взехме от училище и леко беше наранен и малко почернял. Та, екстра качество. :mrgreen:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот miron » 16 Ное 2016, 11:15

Не ми е ясно, какво ядат децата, даже няма практика да се изкарва менюто им, както се прави в детските градини. :roll:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот ivoblinc » 16 Ное 2016, 14:35

Това ще е добра практика да се изкарва менюто, особено за учениците от 1 до 4 клас.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот Pipilota » 16 Ное 2016, 16:30

ivoblinc написа:Това ще е добра практика да се изкарва менюто, особено за учениците от 1 до 4 клас.

Да, наистина ще е добре, ако го има менюто, само че го няма, даже май никой не го изисква. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вярвате ли, че се подобри храната в училище?

Мнениеот exotic » 16 Ное 2016, 17:57

Pipilota написа:
ivoblinc написа:Това ще е добра практика да се изкарва менюто, особено за учениците от 1 до 4 клас.

Да, наистина ще е добре, ако го има менюто, само че го няма, даже май никой не го изисква. :roll:


Не са го направили на въпрос родителите, иначе какво пречи да го лепнат на вратите. Има още много какво да се желае за храната.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

ПредишнаСледваща

Назад към Хранене и захранване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта