Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот Jully » 10 Ное 2016, 14:54

Всеки говори за тея извънземни, едни твърдят, че вече ги има, други, че ги няма, трети подават сигнали хубаво да ни разберат къде сме и всякакви разновидности на работа и дейност. :mrgreen: Вие самите какво мислите и как смятате, има ли ги тея извънземни и бихте ли се притеснявали от евентуална среща с тях?
Геният СТИВЪН ХОКИНГ предупреждава :oldtimer: да се запрем с търсенето на извънземен живот.. вие как мислите? :scratchheadblue:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот svetlozara » 10 Ное 2016, 15:59

Аз да си призня, никога не съм искала да се срещам с извънземни и не мисля, че има необходимост да се търсят извънземни и т.н. Какъв е смисълът? Като ги открием и какво очакваме от тях, освенда не ни затрият?
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот puhcheto » 10 Ное 2016, 16:15

Защо трябва да спрем да ги търсим извънземните? Човекът е любопитен и все ще има какво да изследва и да открива. Аз не бих искала да се срещам с извънземни, защото предпочитам да не си изкарвам акъла :lol: .
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Ное 2016, 17:13

puhcheto написа:Защо трябва да спрем да ги търсим извънземните? Човекът е любопитен и все ще има какво да изследва и да открива. Аз не бих искала да се срещам с извънземни, защото предпочитам да не си изкарвам акъла :lol: .

Не ти ли идвало на ум, че като ги търсим и излъчваме сигнали къде сме, те може да решат да ни завладеят, така както ние завладяваме по-бедните и слаби страни, просто щото можем. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот fawla » 10 Ное 2016, 17:37

На мен хич не ми се среща с извънземни, наречеете ме консервативна, но доста ме е шубе от тях. :mrgreen:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот Petq.pet » 10 Ное 2016, 17:49

Monika_Spasova написа:
puhcheto написа:Защо трябва да спрем да ги търсим извънземните? Човекът е любопитен и все ще има какво да изследва и да открива. Аз не бих искала да се срещам с извънземни, защото предпочитам да не си изкарвам акъла :lol: .

Не ти ли идвало на ум, че като ги търсим и излъчваме сигнали къде сме, те може да решат да ни завладеят, така както ние завладяваме по-бедните и слаби страни, просто щото можем. :mrgreen:


А кой е казал, че те не са ни намерили, видели са какво представляваме и са се отказали да влизат в контакт с нас, защото още не сме дорасли или не ставаме :mrgreen: ? В цялата тази огромна вселена някак си не ми се вярва само ние, животните и растенията да сме единствените форми на живот. Просто няма логика да е така.
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот Mon_ton » 14 Ное 2016, 16:46

То никой не твърди, че сме само ние, твърдим, че не искаме да ги срещаме. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот ramimni » 14 Ное 2016, 17:29

Те тия работи не питат :lol: , ако има късмет някой, ще ги срещне и без да ги е търсил. Търсят ги учените, не обикновените хора.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Яну 2017, 09:33

Petq.pet написа:
Monika_Spasova написа:
puhcheto написа:Защо трябва да спрем да ги търсим извънземните? Човекът е любопитен и все ще има какво да изследва и да открива. Аз не бих искала да се срещам с извънземни, защото предпочитам да не си изкарвам акъла :lol: .

Не ти ли идвало на ум, че като ги търсим и излъчваме сигнали къде сме, те може да решат да ни завладеят, така както ние завладяваме по-бедните и слаби страни, просто щото можем. :mrgreen:


А кой е казал, че те не са ни намерили, видели са какво представляваме и са се отказали да влизат в контакт с нас, защото още не сме дорасли или не ставаме :mrgreen: ? В цялата тази огромна вселена някак си не ми се вярва само ние, животните и растенията да сме единствените форми на живот. Просто няма логика да е така.

То никой нищо не е казал, Петя. Но както самия Хокинг казва - както "ние направихме с индианците..." Освен, ако не следват някаква противоречива и тотално различна логика от нашата, то би следвало, не само ние да искаме по-малкия и по-жалкия да страда, да го няма и да го завладеем, за да си изграждаме по-готин и по-голям свят.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Притеснявате ли се от среща с извънземни?

Мнениеот Локумът » 15 Яну 2017, 11:47

В един момент ще съжалим, че сме се срещнали с извънземнит,е но се надявам да е поне след 200 години, когато сме загубили връзка с родословното си дърво. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron