Хранителни добавки с КЛА за отслабване?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Хранителни добавки с КЛА за отслабване?

Мнениеот Eli_Ilieva » 21 Фев 2018, 00:09

Не съм се съветвала с лекар, но бях твърдо решена да сваля килограмите и мастните натрупвания, тогава една колежка ми каза за тази добавка, бях много скептична но си казах ако не ми навреди и да няма резултат все тая и си я поръчах. Не съжалявам, благодарна съм :)
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Re: Хранителни добавки с КЛА за отслабване?

Мнениеот Rali_hr » 21 Фев 2018, 10:23

Eli_Ilieva написа:Не съм се съветвала с лекар, но бях твърдо решена да сваля килограмите и мастните натрупвания, тогава една колежка ми каза за тази добавка, бях много скептична но си казах ако не ми навреди и да няма резултат все тая и си я поръчах. Не съжалявам, благодарна съм :)

Добре е, че не ти е навредила, но все пак добавки, особено, ако има някой прпоблем с щитовидната жлеза, хормони или с инсулина хич не е добре да се приемат на своя глава.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Хранителни добавки с КЛА за отслабване?

Мнениеот Моника Петрова » 15 Мар 2018, 12:43

Eli_Ilieva написа:Аз използвам добавка с CLA и има мисля че ми дава много добър резултат към момента макар че от двайсетина дни я пия, съчетавам със спорт разбира се


Здравейте Ели, бихте ли споделили каква добавка използвате
Моника Петрова
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Мар 2018, 14:00

Re: Хранителни добавки с КЛА за отслабване?

Мнениеот Eli_Ilieva » 22 Мар 2018, 16:48

Здравейте Моника, добавката която взимах е EveSlim с екстракт от бреза. Приключих курса на прием и мога да кажа че съм много доволна от резултата
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта