Имате ли си правила за възпитание?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Имате ли си правила за възпитание?

Мнениеот kauda » 04 Фев 2017, 09:09

BeenieGal написа:И тези, които нямат деца, си имат правила :smile: . Може да нямат опит, но мнение със сигурност!

хахаха и аз нямам деца, но се старая да не се обаждам, когато някой говори нещо, свързно с децата, не давам съвети на хората, особено ако наистина може би са неприложими. Да ги посъветвам да си сменят менюто - да, но да ги съветвам за възпитанието, по-добре не. Забелязала съм, че точно тези, които твърдят, че нещо не им харесва или че тяхното дете няма да е такова, то милото, задминава и този, предизвикал изричането на думите. Затова си трайкам. :razz:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Имате ли си правила за възпитание?

Мнениеот lussy » 06 Фев 2017, 14:15

Няма как без правила. Като се огледа човек, навсякъде има, какво остава за толкова важно нещо като възпитанието :smile: . Но сляпо да следваш правилата и това не е добре, общо взето лавиране трябва и съобразяване и от двете страни.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Имате ли си правила за възпитание?

Мнениеот Pipilota » 23 Май 2018, 09:26

Наистина без правила не може, но пък и трябва да бъдем гъвкави,в се пак отглеждаме хора, а не роботи или животни, за които ни е важно да са ни напълно подчинени.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имате ли си правила за възпитание?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Окт 2018, 10:08

И правила имам и правила съм чела, в действителност последно време съм ужасна незагрижена майка, която само изисква и се кара. Уморена съм. :-|
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта