Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот borkova » 17 Ное 2016, 14:20

Сигурно с някакви специални измервания може да се докаже. Но кой знае колко пари струват.
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот Malina » 17 Ное 2016, 14:44

borkova написа:Сигурно с някакви специални измервания може да се докаже. Но кой знае колко пари струват.

Ако се притесняваш толкова за здравето си, ще намериш тея пари.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот pitanka » 24 Ное 2016, 10:43

Не винаги става така лесно, като нямаш пари и да се усмихнеш, само до викане на специалисти ще ти е и до измервания. Колко хора търпят всякакви несгоди и живеят във вредни условия, защото нямат избор. Но който има избор изобщо не трябва да се примирява и насила да се бута между шамарите.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот pravilno » 13 Дек 2016, 17:01

Не се съгласявайте! Все негативи ще търпите - и от антена, и от това, че е на последния етаж, няма смисъл да си тровите нервите.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот Локумът » 20 Дек 2016, 16:52

Не се връзвай, може и извънземни да кацнат на блока и ще са най-близо до вас! Все пак облъчванията не са навсякъде, е само на първия най-близък етаж до антената, не рискувай!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот pavleta » 21 Дек 2016, 12:15

Представям си как се чудиш - хем не ти се иска да изпуснеш изгодния апартамент, хем тая антена ти бърка плановете. То си е и за чудене. Зависи кое ще надделее у теб - сребролюбеца или загрижения :mrgreen: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот Rali_hr » 21 Дек 2016, 12:29

То да е една антена на аедин блок в целия град, че да се чудиш! Около нас всичко е някакво излъчване, някакви антени, някакви какви ли не неща. Аз и за миг не бих се почудила, след като ми харесва апартамента бих го купила. Излъчване има навсякъде!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот Fancy » 23 Дек 2016, 16:14

Какво стана с тоя апартамент, престраши ли се, заряза ли го :smile: ?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Предлагат ми апартамент с антена на мобилен оператор на покрива - какво да направя?

Мнениеот kauda » 31 Авг 2017, 10:50

Какво толкова се притеснявате от тея антени, сякаш като живеете на друг етаж или на друго място, нямате такива антени, само че са малко по-високо. Облъчването го има абсолютно навсякъде. Аз не бих взела последен етаж по други опасения - никой не се интересува от състоянието на покрива, обикновено това е грижа на човека на последния етаж, не на целия блок.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта