Какво държание е нормално сред децата в ученическа възраст?!

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Какво държание е нормално сред децата в ученическа възраст?!

Мнениеот Lollipop » 15 Май 2018, 10:12

Сега, явно е нормално да се карат, наказват, бият, удрят, обиждат, все нормални неща. Дори и да убиеш, наръгаш и доведеш до тежка телесна повреда - пак е нормално. щото били деца.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво държание е нормално сред децата в ученическа възраст?!

Мнениеот Локумът » 25 Май 2018, 09:18

Има една агресия, която мисля, че е нормална в търсенето на лидерство и налагане на мнение. :roll: Важно е вече да няма бой и подобни истории.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво държание е нормално сред децата в ученическа възраст?!

Мнениеот Буба Мара » 25 Май 2018, 15:37

Аз не мога да се ангажирам кое е нормално и кое не е за децата в училищна възраст. Училищната възраст е разтегливо понятие. И едва ли има точна граница за държание, което да е нормално. Имам чувството че родители и учители се вживяват по темата в пъти от времето, в което бях дете, а резултатите са много по-потресаващи от тези в миналото. Както и за образованието като се замисля.. всевъзможни проверки тестове и измислени предмети, много информация, щото са ни умни децата и от толкова интелект се учат от улицата много по-успешно от колкото в училище :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Какво държание е нормално сред децата в ученическа възраст?!

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Май 2018, 15:51

Буба Мара написа:Аз не мога да се ангажирам кое е нормално и кое не е за децата в училищна възраст. Училищната възраст е разтегливо понятие. И едва ли има точна граница за държание, което да е нормално. Имам чувството че родители и учители се вживяват по темата в пъти от времето, в което бях дете, а резултатите са много по-потресаващи от тези в миналото. Както и за образованието като се замисля.. всевъзможни проверки тестове и измислени предмети, много информация, щото са ни умни децата и от толкова интелект се учат от улицата много по-успешно от колкото в училище :+1:

Напълно съм съгласна, родителите направо изчаткваме. :mrgreen: Като гледам в нашия клас какво се случва, то не са празненства за завършването на 3 клас, то не са празнувания, подаръци на учителките за 8 март и за коледа, то не са подмазвания, приятелски обаждания, истински кошмар!
Като деца, дори майка ми не знаеше името на учителките ми!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron