Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот Локумът » 24 Ное 2016, 10:58

Новото 20 вече не е толкова ново, но все пак и ние да си почешем езиците. Начи последното умотворение е, че пръстовите идентификатори не били законни и нямало нужда от тях блабла - дадохме няколко милиона, сега ще ги сваляме, поне няма да губим пари да се надявам, докато ги махаме. :roll: Много ми е интересно, не може ли преди да се похарчат луди пари да се реши, че това е незаконно, че няма да стане и изобщо да не го правят, ами чакат да се похарчат едни безсмислени пари. Май всичко е някой да си напълни гушата, пък останалото, то са държавни пари, кво да ги мислим тях... :roll:
Вие на какво мнение сте за тея идентификатори, трябваше ли изобщо да ги слагат, използвахте ли ги вече, а ако не сте, бихте ли ги ползвали? :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот Petq.pet » 24 Ное 2016, 11:34

Не ми се е налагало да ги ползвамр но пак много тъпо се получи. Прави се нещо, уж падат от власт тези, които са го приели, и сега тръгваме да махаме каквото са приели. Докога ще се действа по този начин, не знам. Имам чувството, че се мисли ден за ден, а не как да се правят стойностни и смислени работи.
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот tani05 » 24 Ное 2016, 14:44

Чудесна новина! Толкова голяма борба водиха лекарите и съсловните организации!
tani05
 
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:16

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот balsam » 24 Ное 2016, 15:00

Както винаги се хварлиха пари за нещо, което нямаше шанс да покаже дали ще улесни или затрудни приема в болницата и дали ще спре източването на касата.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот valensiq » 24 Ное 2016, 15:15

Не ме е яд, че измислиха такава глупост, яд ме е, че се харчат луди пари за реализирането, ,всички са против и видиш ли след 5 дена, съдът решил, че е незаконно и парите - отиват в коша.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот ivoblinc » 24 Ное 2016, 16:57

Това, че съдът се е произнесъл нищо не означава. Ще бъдат премахнати до второ нареждане. Така че нищо чудно да си остане да действа тази система. Но какво е това нещо - хем има прием в болницата с пръстов отпечатък, хем можеш да откажеш и да те приемат само с личната карта. Това какво е? Или едното, или другото!
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот black » 25 Ное 2016, 09:58

Явно някой се нагуши с парички от цялата работа. Затова беше олелията. А и това решение на съда ми е много съмнително. Защо не се произнесе преди да падне правителството, ами сега се произнася?
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Ное 2016, 10:27

Ако нямаш пръсти кво правиш? това е напълно безсмислено, щял да ти се създава някакъв номер и вътре да се натрупна информацията по теб. Всеки още с раждането си има номер, не могат ли него да ползват...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот fawla » 25 Ное 2016, 11:32

Не се учудвам изобщо, че ще го премахнат това, само харчат пари като за последно. :roll: И изобщо не се мисли за следващия ден и т.н, което е супер малоумно!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Оставаме си без пръстов идентификатор в болниците?

Мнениеот klara » 26 Ное 2016, 22:08

Щом лекарите казаха, че се затруднява работата им и не е ефективно, значи не е измислено както трябва.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта