Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот klara » 26 Ное 2016, 20:44

На работа знаят хората, но в интернет кой знае какво е положението на една жена, ако тя не сподели? В интернет не се церемонят хората, по-смели са в свалките.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот ramimni » 02 Дек 2016, 14:53

Там и да не си разведен бързо ще те оправят и няма да се церемонят :lol: !
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот vanusha » 17 Фев 2017, 11:52

Цветана.Йорданова написа:Вануша така е с разведените жени за съжаление. Като се разведох доста по възрастни от мен жени ме предупредиха за това отношение. И въпреки, че дори нямам социален живот, не излизам никъде по развлечения, те ми се натрапват в работата или по интернет. Наистина е противно.

няма край, сякаш сме загорели за секс, казано накратко, защото това ми казват и това виждат в мен, жена, която умира да прави секс с първия тъпак, който срещне! Може би разчитат, че един вид нямаме защитата на мъжете си и сме свобдни да бъдем използвани както им хареса...
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот Mauritius » 17 Фев 2017, 12:19

Ама кой ви кара да се поддавате на такива мераци? Като не позволявате да се държат така с вас, няма да ви считат за загорели за секс и за предмети, които да се подмятат и използват за тази цел.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот vanusha » 23 Фев 2017, 17:11

Mauritius написа:Ама кой ви кара да се поддавате на такива мераци? Като не позволявате да се държат така с вас, няма да ви считат за загорели за секс и за предмети, които да се подмятат и използват за тази цел.

То не че някой те кара, те просто се държат така, случвало ми се е на работа да ми се появи някой и да ми каже, че ако не правя секс с него ще ми направи нещо лошо, представяш ли си!
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот mix_twix » 24 Фев 2017, 11:01

Това е като младите мъже да покажат члена си на жена на снимка в интернет, явно мъжете мислим, че жената си умира да прави секс с нас и само ейй толкова малко й трябва да се хвърли в обятията ни, пък какво остава от някоя разведена, която "не е видяла"
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот Fancy » 01 Мар 2017, 18:11

Явно на мъжете им се отключва нещо в мозъка. А и разведената жена е свободна жена и те просто реагират като към всяка неангажирана жена- като потенциална партньорка за чифтосване :mrgreen: .
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот kauda » 05 Мар 2017, 09:25

Fancy написа:Явно на мъжете им се отключва нещо в мозъка. А и разведената жена е свободна жена и те просто реагират като към всяка неангажирана жена- като потенциална партньорка за чифтосване :mrgreen: .

Но с годиините някак си отношението и наглостта стават по-големи! Възрастните мъже са толкова противни, то не че младите са цвете за мирисане де...
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Мар 2017, 11:22

Мъжете могат да бъдат големи простаци и всички го виждаме това нещо, толкова са свикнали да става на тяхната, толкова си мислят, че жените си умират да легнат с тях, не знам, така ли не могат да се научат на мааалко подход поне?!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Разведени жени - как се отнасят мъжете към вас?

Мнениеот Snejna » 12 Мар 2017, 11:30

Мъжете още се държат просташки и животински, а? :lol: Никога, ама никога няма да им омръзне да предлагат сексуални забавляния на жените, без значение дали са омъжени, самотни, разведени! Само че омъжените до някъде сме по-защитени от такива доброжелатели...
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта