Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот svetlozara » 22 Дек 2016, 10:48

Тази година за първи път мислих да се възползвам, но така и не успях, Поръчах си лаптоп и то се оказа, че бил изчерпан, не знам тогава как направих поръчката. Та така де! отказаха ме, сега изобщо се чудя дали да си вземем друго, или ще чакам.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот lussy » 22 Дек 2016, 11:23

И ние искахме да се възползваме от черния петък като поръчаме телефон за големия ми син, но още рано сутринта бяха изчерпани вече. Кога успяха не разбрах. Ако ги пускат в 12 през нощта, толкова ли не спят тия хора и цяла нощ пазаруват?!
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот Lili_gagarin » 22 Дек 2016, 12:51

lussy написа:И ние искахме да се възползваме от черния петък като поръчаме телефон за големия ми син, но още рано сутринта бяха изчерпани вече. Кога успяха не разбрах. Ако ги пускат в 12 през нощта, толкова ли не спят тия хора и цяла нощ пазаруват?!

Пускат ги в 7;30, но количествата примерно са 10 телефона, ако офертата е атрактивна то в 8ч вече са изпуснати бройките. Трябва да се дебне да се хванат още първите минути, ако наистина много много искаш нещо, иначе никакъв шанс.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот franky » 23 Дек 2016, 11:17

10 телефона не е ли много малко или някаква друга стока с такова количество? Смисълът на Черния петък не е ли повече хора да си купят повече неща? Или пуснат малко бройки да зарибят хората и другото си го продават на по-висока цена.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот ivan4 » 24 Дек 2016, 14:34

Целта на Черния Петък е търговците да утикат залежалата стока и затова по света голяма част от стаката се продава на много ниски цени. В България понеже пазара е малък и няма много залежала стока търговците използват Черния Петък с цел да спечелят повече чрез фалшиви промоции. Масова практика е няколко дни преди Черния Петък бг търговците да увeличат цената и когато настъпи ЧП да намалят цената и така да заблуждават клиентите, че има промоция.
ivan4
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Дек 2016, 13:59

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот Pipilota » 27 Дек 2016, 10:38

Има някои неща, на които наистина се правят намаления, просто човек трябва да знае какво търси,м ако се интересуваш от някоя стока, няма да провериш ден преди промоцията колко пари е, ще провериш по-рано и ще знаеш. Не казвам, че намаленията са както по света, но много неща наистина са на промоция и то добра.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот anetageorgieva » 12 Яну 2017, 17:15

Аз, за съжаление, не успях да си харесам нищо покрай черния петък, но за сметка на това наваксах покрай Коледа. Купих си много хубав лаптоп от https://ardes.bg/laptopi/laptopi . Като цяло според мен не само на черния петък може да се намерят изгодни неща, просто трябва постоянно да се следят сайтовете. Аз взех лаптопа на доста добра цена.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот dejavu » 13 Яну 2017, 10:24

Напълно съм съгласна, винаги има промоции, намаления, но и ровенето е повечко :grin: .
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Фев 2017, 12:15

Ако се следят сайтовете и магазините могат да се намерят много неща, това си е истина. :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот anetageorgieva » 11 Фев 2017, 12:34

Да, така е, който търси, намира :)
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта