Боров прашец - с множество ползи за здравето

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот julianne » 15 Дек 2016, 13:29

Този прашец май само в интернет може да се намери и поръча. Като се приема на таблетки предполагам, че няма да дразни на стомаха. Като съм пила цветен прашец, малко ми дразнеше.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот renetka » 15 Дек 2016, 14:47

Gorica23 написа:Видях, че повишава либидото, всеки с интересите си?
exotic и renetka, като по запознати, имате ли наблюдения в тази посока?



Хихи, вярно всеки с интереса си :) . Не беше това повода да почна да го пия, а по-скоро цялостно да съм по-бодра и концентрирана в период, в който се преуморявах. Но, как да ти кажа...предвид, че повлиява добре и за хормоналния баланс, ентусиазмът ми към всичко беше налице :wink:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот red_eyes » 16 Дек 2016, 11:42

renetka написа:
Gorica23 написа:Видях, че повишава либидото, всеки с интересите си?
exotic и renetka, като по запознати, имате ли наблюдения в тази посока?



Хихи, вярно всеки с интереса си :) . Не беше това повода да почна да го пия, а по-скоро цялостно да съм по-бодра и концентрирана в период, в който се преуморявах. Но, как да ти кажа...предвид, че повлиява добре и за хормоналния баланс, ентусиазмът ми към всичко беше налице :wink:


А на имунната система забеляза ли да ти действа, пазеше ли те от гриповете и подобните разболявания?
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот renetka » 16 Дек 2016, 13:47

Предполагам, че да, защото не съм боледувала, не съм настивала и съм се чувствала в кондиция дори и с недоспиване. При него хубавото е, че хем е богато на съставки, хем успяват пълноценно да се усвоят от организма.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот ivoblinc » 16 Дек 2016, 14:42

Идеално, остава само да си го поръчаме :smile: ! Дано действа на всички така! Защото на всеки различно влияят и му действат билковите и природни лекове.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Gold » 20 Дек 2016, 12:15

Има толкова много неща дето са за имунна система и други, които са с други ползи. То за всичко няма как да знае човек, преди да пробва.
В случая ми звучи добре, че има общо въздействие. Според вас, колко време трябва да се пие такава добавка, за да усетиш ефект?
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот zagrijena » 20 Дек 2016, 14:59

Поне месец, зависи сигурно и за какво точно се пие. Ако е заради имунната система или заради някакво заболяване, или заради нещо друго.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Gorica23 » 22 Дек 2016, 12:51

zagrijena, ако го почнеме сега, чак февруари ли да очаквам резултати!?
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот franky » 23 Дек 2016, 11:29

Всеки човек като има различен метаболизъм може и ефекта при едни да настъпи в по-кратък срок, при други може по-късно. И дозата зависи от това.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот tinkerbell » 23 Дек 2016, 12:33

Моят е на хапчета и на листовка пише препоръчително по 3 хапчета 2-3 пъти на ден. http://borovprashec.com/pages/priem Аз пия сутрин и вечер само, но ми е рано да кажа усещам ли нещо. Има уточнение, че при спортисти и хора подложени на по-сериозни физически натоварвания дозата може да бъде увеличавана. Значи сигурно е както казва franky.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта