Боров прашец - с множество ползи за здравето

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот renetka » 31 Яну 2017, 15:47

Гришоо, колко палци ти стискахме! Направи страхотен мач и заслужава много аплодисменти.

А прашеца определено дава енергия, но за да може да усвоява организма веществата, трябва да е с разбита клетъчна мембрана. За спортуващите е полезен и заради това, че съдържа много протеин.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Fancy » 01 Фев 2017, 10:42

Прашецът ли да е с разбита клетъчна мембрана? Това какво означава, че прашецът се обработва по някакъв начин и не е напълно натурален?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Verka_N » 01 Фев 2017, 14:49

Боровият прашец е супер, аз вече трета зима го премам и да боледувам много рядко. Слагам го сутрин по две лъжички или във водата или в овесенте ядки. :smile: Пробвайте..
Verka_N
 
Мнения: 9
Регистриран на: 09 Дек 2016, 15:14

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот tinkerbell » 02 Фев 2017, 16:24

Fancy , абсолютно натурален е, но има технология на извличане. Подлага се на ниска температура и се разрушава тази клетъчната мембрана, за да може да се усвоява пълноценно. Пише си го тук http://borovprashec.com/pages/proizvoditel
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот fairy » 02 Фев 2017, 23:51

Verka_N написа:Боровият прашец е супер, аз вече трета зима го премам и да боледувам много рядко. Слагам го сутрин по две лъжички или във водата или в овесенте ядки. :smile: Пробвайте..


Усещаш ли нещо на вкус, може ли навсякъде да се сложи?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Gorica23 » 03 Фев 2017, 17:30

Verka_N написа:Боровият прашец е супер, аз вече трета зима го премам и да боледувам много рядко. Слагам го сутрин по две лъжички или във водата или в овесенте ядки. :smile: Пробвайте..

С овесените ядки е много добра идея,ние си взехме на таблетки, ама нищо не ми пречи да ги стривам.може и към смути да се добавя.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Боров прашец » 03 Фев 2017, 20:41

Fancy написа:Прашецът ли да е с разбита клетъчна мембрана? Това какво означава, че прашецът се обработва по някакъв начин и не е напълно натурален?


В тази статия можете да прочетете интересна информация по темата: http://prashec.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0 ... %BD%D0%BE/

fairy написа:
Verka_N написа:Боровият прашец е супер, аз вече трета зима го премам и да боледувам много рядко. Слагам го сутрин по две лъжички или във водата или в овесенте ядки. :smile: Пробвайте..


Усещаш ли нещо на вкус, може ли навсякъде да се сложи?


Това което се усеща е сладост :) Ако усещате нагарчане, това означава, че организмът има нужда от пречистване. Когато се изчисти, се усеща само сладостта. Аз го ям с всичко - в мляко, в мюсли, с мед, с всичко, което обичате можете да го комбинирате.


Бъдете здрави и щастливи!
Боров прашец
 
Мнения: 11
Регистриран на: 23 Яну 2017, 11:03

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Harmony » 06 Фев 2017, 15:33

Ха, виж ти! Значи ако горчи, ето ти един добър показател, че имаш нужда от пречистване на организма! Не мога да си го обясня как точно това нещо показва, но може и така да е.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Gold » 06 Фев 2017, 16:57

Според мен и излишно занимание да се стриват и смесва и тн. Нали си е на хапчета, взимаш си дозичката с чаша вода и си ок.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот black » 06 Фев 2017, 23:25

повече на хапчета ли го продават, рядко ли се среща на прах? Не би трябвало да има разлика между двете в действието.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта