Боров прашец - с множество ползи за здравето

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот nefertiti » 08 Фев 2017, 11:06

Едва ли има разлика в действието от това дали е на прах или на хапчета. Ако е на хапчета, можеш да си го носиш и в чантата през деня (както аз обичам да разнасям в моята какво ли не, за да ми е подръка :) ) .
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот annamaria » 09 Фев 2017, 18:23

какво значение има дали е на прах или на хапчета. по-важното е да знаеш, че е минал контрол и отговаря на качествата, които са приети.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Боров прашец » 11 Фев 2017, 02:34

black написа:повече на хапчета ли го продават, рядко ли се среща на прах? Не би трябвало да има разлика между двете в действието.


Няма разлика в това дали ще го употребявате на прах или на таблетки. Съдържанието е едно и също. Прилагам линк към статия, в която е описано малко по-подробно: http://prashec.bg/2017/02/11/%D0%BA%D0% ... %B5%D1%86/

Бъдете здрави и щастливи!
Боров прашец
 
Мнения: 11
Регистриран на: 23 Яну 2017, 11:03

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот renetka » 13 Фев 2017, 12:33

tinkerbell написа:Fancy , абсолютно натурален е, но има технология на извличане. Подлага се на ниска температура и се разрушава тази клетъчната мембрана, за да може да се усвоява пълноценно. Пише си го тук http://borovprashec.com/pages/proizvoditel


tinkerbell поръчах като твоя, за колко време ти пристигна?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Gorica23 » 15 Фев 2017, 18:03

annamaria написа:какво значение има дали е на прах или на хапчета. по-важното е да знаеш, че е минал контрол и отговаря на качествата, които са приети.

Да, за всички продукти трябва да се следи качеството, на сайта от който поръчах са публикували сертификати за качество и легализация.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот klara » 15 Фев 2017, 23:06

nefertiti написа:Едва ли има разлика в действието от това дали е на прах или на хапчета. Ако е на хапчета, можеш да си го носиш и в чантата през деня (както аз обичам да разнасям в моята какво ли не, за да ми е подръка :) ) .


Но ако е на прашец може да има по-широко приложение - да го слагаш в храна, напитки. Всъщност може ли да се предозира?
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Боров прашец » 16 Фев 2017, 09:39

klara написа:
nefertiti написа:Едва ли има разлика в действието от това дали е на прах или на хапчета. Ако е на хапчета, можеш да си го носиш и в чантата през деня (както аз обичам да разнасям в моята какво ли не, за да ми е подръка :) ) .


Но ако е на прашец може да има по-широко приложение - да го слагаш в храна, напитки. Всъщност може ли да се предозира?


Здравейте!

Не може да се предозира, тъй като боровият прашец е адаптоген. Спортистите, например, пият по 20-30 таблетки ( или 15г ) на ден :) Резултатите при тях са още след 2-3 прием. По-бързо възстановяване, повишена обща жизненост, по-голяма концентрация.

http://prashec.bg/2017/02/11/%D0%BA%D0% ... %B5%D1%86/

Препоръчителният дневен прием от 3г съдържа:

http://prashec.bg/2017/02/11/%D0%BA%D0% ... %B5%D1%86/

Надявам се информацията да е била полезна за Вас.

Бъдете здрави и щастливи!
Боров прашец
 
Мнения: 11
Регистриран на: 23 Яну 2017, 11:03

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот borkova » 16 Фев 2017, 09:58

Спортистите нека си пият по 30 хапчета, на нас ни е достатъчно и по по-малко, зада се чувстваме добре, нали :smile: ? Като чета коментарите, доста хора се зарибиха по него :grin: .
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот Боров прашец » 16 Фев 2017, 11:29

borkova написа:Спортистите нека си пият по 30 хапчета, на нас ни е достатъчно и по по-малко, зада се чувстваме добре, нали :smile: ? Като чета коментарите, доста хора се зарибиха по него :grin: .


Здравейте! Да, така е. Дадох примера във връзка с предния въпрос относно предозирането. Принципно 6 таблетки са напълно достатъчни за общо влияние върху организма. На някои хора дори 3 са им достатъчни. Човек сам усеща тялото си :)

Бъдете здрави и щастливи!
Боров прашец
 
Мнения: 11
Регистриран на: 23 Яну 2017, 11:03

Re: Боров прашец - с множество ползи за здравето

Мнениеот tinkerbell » 16 Фев 2017, 13:27

renetka написа:
tinkerbell написа:Fancy , абсолютно натурален е, но има технология на извличане. Подлага се на ниска температура и се разрушава тази клетъчната мембрана, за да може да се усвоява пълноценно. Пише си го тук http://borovprashec.com/pages/proizvoditel


tinkerbell поръчах като твоя, за колко време ти пристигна?


Два пъти поръчвам и веднага ми пристигна, т.е. на следващия ден го имах.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта