Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот nefertiti » 28 Юни 2017, 12:32

А най-добре е сдобряването да стане в леглото! :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот skyfly » 28 Юни 2017, 18:40

nefertiti написа:А най-добре е сдобряването да стане в леглото! :smile:

Съгласна съм! А и кой може да устои на половинката си сърдита на съседното място? Аз си признавам, че не мога да устоя, ако знам, че сърдит лежи до мен, веднага бързам да предприема нещо по въпроса със сдобряването. Признавам си обаче, че съм удряла и на камък с обяснението, че не можело всеки път така,след караница не това бил начина и т.н.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Jolene » 29 Юни 2017, 10:03

Винаги си лягаме сдобрени и разбрани, аз съм много спокоен и търпелив човек, винаги отстъпвам, затова и не се спори лесно с мен. Но отстъпвам само ако има добри доводи срещу мен, на "защото така" не се съгласявам. може би съм го показала на съпруга ми и затова винаги изясняваме нещата без излишни крясъци и разправии, надявам се и занапред да останем така спокойни и пс :heartbeating:
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Mon_ton » 29 Юни 2017, 13:10

Нито да си отстъпчив е правилно, нито да си инат. Различните ситуации изискват и различно държание, някой път на човек не мус е прощава в момента и иска да си почине, да премисли нещата и чак тогава взема необходимите решения. Да правиш постоянно компромиси не ми се струва изобщо честно.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Юли 2017, 10:57

Точно онзи ден обсъждахме с моя една друга двойка, която се кара редовно и все са сърдити и все фасони. :mrgreen: Двойката ни е роднинска и ни занимава с всяко свое скарване, затова си позволихме и да обсъдим какво мислим по въпроса. Това май за първи път обясних каква е моята позиция, а именно, че сърденето е напълно безсмислено, защото в крайна сметка, като се разсърдиш, ти не зарязваш този човек, просто не знаеш какво правиш, разбирам да се разсърдиш и да зарежеш този човек, че да има някакво развитие. А то се сърдиш и минава и заминава и после какво ходиш да се молиш да ти прощават, разправии на ново. Много е затормозяващо.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Lollipop » 19 Юли 2017, 11:46

Има логика, пчела, но някой път си заслужава да му се натрие носа на другия, ако е казал нещо много неправилно!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Malina » 19 Юли 2017, 14:50

Случаи много, така е. Някой път ни се ще да им натрием носовете, или пък сме изморени от разправии и просто искаме тишина. Аз обикновено излизам да си проветря главата. Но не мога да ес сърдя с дни.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот La_bomba » 20 Юли 2017, 10:09

Зависи колко сме се скарали, ако се изнервим много, дори не спим заедно.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Юли 2017, 11:48

Снощи си легнахме скарани, даже отидох в другата стая. От години не сме се карали така, много се изнервих. Обикновено гледамда потуша проблема,но наистина не успях, толкова бях ядосана. реших, че е по-добре да си премълча, отколкото да продължаваме да викаме. Днес получих цветя и шоколад по куриера, мъжът ми е решил да се извини първи. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Лягате ли си скарани или се стремите да оправите проблема преди това?

Мнениеот *Пролет* » 21 Ное 2018, 12:13

Ние обикновено ако се скараме ще е вечер, защото няма кога иначе през деня. Затова и често си лягаме сърдити. Вечер съм усетила че умората не ни помага да разрешаваме конфликта...
Аватар
*Пролет*
 
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:47

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта