Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот страстоцвет » 23 Мар 2017, 16:13

Диетите за мес, два три пет са вредни за тялото, трябва да се направи цялостна промяна на режима и тогава вече могат да се очакват каквито и да е било резултати от отслабването. До тогава всичко е ала бала.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот kauda » 17 Май 2017, 13:52

На първо време отслабването идва от главата, човек трябва да знае, че го иска, да е готов за промяната. Не трябва корема да води ежедневието а главата. Най-често хората са гладни от скука или защото трябва да ядат, а не наистина. И най-често, с липсата на подготовка се ядат и много боклуци. Храненето и отслабването трябва да са отговорност, изисква се време да се направят необходимите промени в храненето. Трябва да се готви, да се подреждат кутии за хранене, за обяд за закуска, да се мисли за вечерята.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот nefertiti » 18 Май 2017, 12:47

Съгласна съм с теб, че отслабването идва на първо място от главата. То като се замислиш всяка промяна или нещо, което искаш да постигнеш, първо идва от самия теб и мисленето ти.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот svetlozara » 18 Май 2017, 14:18

На мен не ми се получава, лакома съм и това е. Сега си купих хапчета за отслабване Лида Слим и най-накрая не изпитвам такъв глад, успях да посваля малко, благодарение на тях.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Yunona » 18 Май 2017, 18:36

svetlozara написа:На мен не ми се получава, лакома съм и това е. Сега си купих хапчета за отслабване Лида Слим и най-накрая не изпитвам такъв глад, успях да посваля малко, благодарение на тях.


Не се ли притеснявате от тези китайски продукти? Преди време имаше сериозен проблем с един от продуктите на Лида - Лида дайдайхуа. Откриха вредни отровни вещества вътре.
Познавам хора, които имаха сериозни проблеми след употреба на техните продукти. Бъдете внимателна!
Ако апетитът Ви е толкова голям проблем, по-здравословно е да опитате да го обуздаете с прием на повече фибри, които запълват стомаха и създават чувство за ситост. Безопасна и много полезна добавка е хром - на пазара се предлагат различни марки, произведени от доказани европейски компании (обикновено под формата на хром пиколинат).
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Май 2017, 18:47

Хромът какво действие има Yunona? моят апетит е огромен и от както съм на диета съм с 5 кг отгоре! А имам да свалям поне 30! :((( Направо се чувствам като в омагьосан кръг. Днес ядох сандвич за закуска с черен хляб, после обядвах някаква яхния от вкъщи и сега умирам от глад, а вече мушнах една филия със сирене и тепърва ще вечерям. Като се видя колко ям и ми става лошо! нон стоп съм гладна! :cry:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Yunona » 18 Май 2017, 20:25

rabotnata pchela написа:Хромът какво действие има Yunona? моят апетит е огромен и от както съм на диета съм с 5 кг отгоре! А имам да свалям поне 30! :((( Направо се чувствам като в омагьосан кръг. Днес ядох сандвич за закуска с черен хляб, после обядвах някаква яхния от вкъщи и сега умирам от глад, а вече мушнах една филия със сирене и тепърва ще вечерям. Като се видя колко ям и ми става лошо! нон стоп съм гладна! :cry:


Хромът намалява апетита, особено апетитът за сладко. Активизира метаболизма, спомага за редуцирането на мастните депа.

А ти как си с пиенето на вода? Понякога хората бъркат жаждата с глад.... Опитваш ли да си правиш междинни закуски с някакви нискокалорични храни като моркови например?
Много помага такова междинно похапване.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Pipilota » 19 Май 2017, 09:34

Не знаех, че хромът има такива възможности. Аз също искам да се отърва от някой друг килограм, но не мога, напоследък все съм гладна и все си казвам, че от утре съм на диета, но това утре хич не идва. :lol: може би и аз трябва да си взема хром.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот Malina » 20 Май 2017, 19:18

Сега започва най-благотворното време за диети, а именно лятото. има огромно разнообразие от плодове и зеленчуци, ако сега, хапвайки предимно салата не можете да свалите, то няма кога.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Защо не мога да отслабна? Къде греша?!

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2017, 09:49

Нека си поставим едно предизвикателство. :) за еди нмесец да изключим всичко бяло и пакетирано, може пък да има ефект, месеца ще мине бързо, а ако ни харесат резултатите - продължаваме.
За хрома, Yunona, много благодаря, ще потърся таблетки да взема, но след като приключа с интимния си проблем, не ми се рискува с добавки, докато се лекувам от друго.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта