Българската козметика от която сме доволни

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Българската козметика от която сме доволни

Мнениеот Yunona » 05 Апр 2017, 09:07

BettyBoop написа:Напоследък си взимах няколко неща на Алтея органикс, с розово масло дето са. Балсамчетата за устни и хидратиращия дневен ми харесаха. От нощния не съм особено доволна, понеже ми прави адски мазна кожата, но сигурно просто не е подходящ за мен.

Аз съм много доволна от флоралните води на Алтея Органикс. С дъщерите ми ги ползваме вместо тоник за лице - ефектът е в пъти по-добър.
Аз харесвам водата от Роза алба, действа отлично на застаряващата ми кожа :)
Голямото чедо (почти 23 г.) ползва вода от лавандула - добро решение за комбинирана кожа. А малката (почти 18 г.) е с много чувствителна, лесно дразнеща се кожа и откакто откри за себе си водата от лайка раздразненията изчезнаха.
Yunona

Мнениеот Magdalena_Nai » 16 Фев 2018, 16:05

Аз харесвам козметика с натурални съставки, като цяло.
За българска козметика ме впечатлиха продукти, ртазработени от БАН, не мога да ви кажа как се казваше марката.
Ползвах маска с шоколад и гел с водорасли. Подариха ми ги преди 2-3 години.
Бяха добри, но никъде не съм ги виждала.
Magdalena_Nai

Мнениеот Христина.Мицилкова » 04 Яну 2021, 21:51

За мен номер едно е серията spa master на розаимпекс. Невероятни продукти за коса. Не съм била по-доволна досега. За съжаление не мога да намеря ВВ и СС маската. Купувам тези продукти от малко био магазинче в гр. Перник. Собственичката сподели, че много трудно ги доставя, защото са за износ,представяте ли си? А са страхотни без силикони, без сулфати без парабени най изключително достъпни цени. Продуктите на Христина козметика също са много добри. Арси Козметик също.
Христина.Мицилкова

Предишна

Назад към Козметика