Как храните и съхранявате връзката си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот gomez123 » 12 Дек 2016, 16:36

Като всеки път си различен и не омръзваш на партньора си. Изненади, избягване на издребнявания и дребнотемия...
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот Krum » 12 Дек 2016, 17:02

gomez123 написа:Като всеки път си различен и не омръзваш на партньора си. Изненади, избягване на издребнявания и дребнотемия...

когато е по-силно от теб няма на къде повече, а и като сложим това, че другия не иска да те изслушва и ти изкарва думите от контекста и става тя една..
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Дек 2016, 17:16

Глезим се с хубави подаръци, правим мили неща един за друг, вчера моят е отишъл и ми е купил авокадо, защото е видял, че нямам, а знае, че това е много важна част от начина ми на живот. А отделно и сексът е много важен, напоследък сме се занемарили и си сложихме минимум от 3 пъти седмично, под който да не падаме, че без него сме за никъде. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот Andrey » 12 Дек 2016, 17:25

rabotnata pchela написа:Глезим се с хубави подаръци, правим мили неща един за друг, вчера моят е отишъл и ми е купил авокадо, защото е видял, че нямам, а знае, че това е много важна част от начина ми на живот. А отделно и сексът е много важен, напоследък сме се занемарили и си сложихме минимум от 3 пъти седмично, под който да не падаме, че без него сме за никъде. :mrgreen:

Добре сте го решили, ще взема и аз да го предложа, че и без друго имам проблеми вече от лиосата на секс. :evil:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот fairy » 13 Дек 2016, 12:09

Krum написа:
gomez123 написа:Като всеки път си различен и не омръзваш на партньора си. Изненади, избягване на издребнявания и дребнотемия...

когато е по-силно от теб няма на къде повече, а и като сложим това, че другия не иска да те изслушва и ти изкарва думите от контекста и става тя една..


Затова трябва да знаем кога да си затваряме устата и да не позволяваме дяволчето в нас да си показва рогата :lol: . Стига и другия да съумее да направи същото.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот Snejna » 13 Дек 2016, 13:16

хах, както се казва, да си сложим цедка на устата и да пускаме само това, което си струва и това, за което после няма да съжаляваме. Но при някои е трудно да се постигне...
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот Mon_ton » 20 Дек 2016, 13:07

Мъжете се нуждаят най-вече от секс,мисля, че повечето кавги си ги правим ние жените... :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот klara » 20 Дек 2016, 14:25

Аз смея да твърдя, че причината за кавгите у нас идва от мъжа ми. Когато всичко е наред - мир и спокойствие. Когато направи или каже нещо, което не трябва, кавгата е налице. Аз какво съм виновна, че той предизвиква нещата :mrgreen: ?

За мен най-сложното нещо е запазването на отношенията, независимо дали вкъщи или извън вкъщи. Много мисъл и действия трябват, по-малко импулсивност и его.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот Локумът » 24 Фев 2017, 14:40

Тва е, че трябва да знаеш кога да млъкнеш. :lol: казано направо, това е разковничето.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как храните и съхранявате връзката си?

Мнениеот Lisica » 26 Юли 2017, 10:15

Редовният прием на алкохол, преживявания и пътувания вършат страхотна работа. С щипка любов и всичко е перфектно охранено, съхранява се на стайна температура!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта