Как да определя размера на бодито, което искам да купя?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как да определя размера на бодито, което искам да купя?

Мнениеот borko1000000 » 11 Дек 2016, 18:19

Здравейте. Първо аз съм момче. Второ искам да си купя боди и да го нося през зимата. Затруднен съм в избора на размера на бодито. Досега не съм имал бодита. Харесах си няколко бодита, но немога да си определя размера и незная какво да купя.
1. бяло боди с къс ръкав
2. бяло боди с дълъг ръкав
3. лилаво боди
borko1000000
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Дек 2016, 18:15

Re: Как да определя размера на бодито, което искам да купя?

Мнениеот julianne » 12 Дек 2016, 10:02

Няма ли да ти е неудобно да носиш боди предвид анатомията? Съобразявай се с ръста и с килограмите си. Не можеш ли да пробваш първо на някоя приятелка, да видиш как ще се чувстваш?
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Как да определя размера на бодито, което искам да купя?

Мнениеот Neven498 » 12 Дек 2016, 12:46

Единствения начин да си знаеш мярката е като премериш. Когато е нещо разтегливо, дори материята има значение за мярката.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Как да определя размера на бодито, което искам да купя?

Мнениеот borko1000000 » 12 Дек 2016, 13:16

julianne написа:Няма ли да ти е неудобно да носиш боди предвид анатомията? Съобразявай се с ръста и с килограмите си. Не можеш ли да пробваш първо на някоя приятелка, да видиш как ще се чувстваш?


Незная дали няма да ми не неудобно. Но ако анатомията ми пречи мога да нося гащи под бодито.
Може и да пробвам на приятелка въпреки, ако ми разреши.
borko1000000
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Дек 2016, 18:15

Re: Как да определя размера на бодито, което искам да купя?

Мнениеот Lollipop » 12 Дек 2016, 13:48

borko1000000 написа:
julianne написа:Няма ли да ти е неудобно да носиш боди предвид анатомията? Съобразявай се с ръста и с килограмите си. Не можеш ли да пробваш първо на някоя приятелка, да видиш как ще се чувстваш?


Незная дали няма да ми не неудобно. Но ако анатомията ми пречи мога да нося гащи под бодито.
Може и да пробвам на приятелка въпреки, ако ми разреши.

Приятелю, на момченцата нещата под бодито и под гащите не е добре да се притискат и пристягат, колкото и да таи се иска да ти е топло. По-добре да си купиш по-голям размер потник или тениска, която да обличаш, за да ти пази кръста, отколкото да обличаш боди и един ден да лишиш вашите от чудото на това, да продължиш рода си, който точно в момента се съмнявам дали е гениален.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта