Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот S_Milenska » 13 Дек 2016, 11:27

Преместихме се и започнах нова работа преди седмица. Традицията във фирмата повелява по Коледа колегите да си разменят подаръци, като условието е подаръкът да не е коледен и да не е сувенир,който събира праха. (Не знаех, че толкова си приличаме с хората от другите държави). Та сега съм изправена пред огромен проблем да купя нещо хубаво за човекът, който очаква подарък от мен. Падна ми се една колежка, но и подаръци за мъже биха ми били от полза занапред. :roll:
Вие как успявате да изберете подарък за непозната човек и на какво се спирате? Всякакви идеи са добре дошли! :grouphug:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот Snejna » 13 Дек 2016, 12:49

Неща, които според мен са евтинки и винаги влизат в употреба са чашите, когато подарявам нещо на такова коледно разменяне на подаръци, често вземам чаша. Ако сте решили да е нещо по-скъпо, може да вземеш по-хубав комплект с химикал, което е универсални и за мъж и за жена. Може да обърнеш внимание, дали обича шалове, последните години са голям хит като аксесоар. Успех с намирането на идеалния подарък!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот Kremiliya » 13 Дек 2016, 13:39

Като не искаш нищо коледно, е по-добре да се спреш на нещо,свързано с работата ви,което може да се използва.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот klara » 13 Дек 2016, 14:19

Много трудно, обикновено непознатите минават с по някой сувенир :smile: . Аз бих избрала едни закачливи поставки за листчета или малко кексче например.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Дек 2016, 15:23

klara написа:Много трудно, обикновено непознатите минават с по някой сувенир :smile: . Аз бих избрала едни закачливи поставки за листчета или малко кексче например.

Е, не става за коледен подарък да се подари кексче, все пак трябва да се вложат минимум 10-20 лева. :) А то ще е страшен кекс за тези пари. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот Anka » 13 Дек 2016, 15:59

За непознат, ако искаш да е нещо за хапване, луксозни бонбони, сладки по поръчка или нещо такова може да бъде много приятен подарък,.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот Malina » 13 Дек 2016, 16:45

Anka написа:За непознат, ако искаш да е нещо за хапване, луксозни бонбони, сладки по поръчка или нещо такова може да бъде много приятен подарък,.

Много добра идея, и без друго често подаръците нито се харесват, нито се използват, затова това е практично и много хубаво, а и вкусно, по Коледа всеки си позволява да си хапне нещо по-вкусно и забранено :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот mamina » 13 Дек 2016, 18:30

Шоколадови бонбони ядат всички, там няма грешка :smile: . Може и плодове.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот dinkog » 29 Дек 2016, 16:07

mamina написа:Шоколадови бонбони ядат всички, там няма грешка :smile: . Може и плодове.

Е, плодове не е ли малко тъпо, да подариш плод, все едно им даваш ваучер за билата... :roll:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Какви са най-подходящите подаръци за непознати?

Мнениеот Nightmare » 29 Дек 2016, 17:11

По-тъпо е според мен да му подариш химикалка :lol: , няма отношение в такъв подарък.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron