Задава ли се Трета Световна война?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Задава ли се Трета Световна война?

Мнениеот Локумът » 20 Дек 2016, 16:40

Знаете какво се случва последната година, колко атентата има, но вчера убиха и Руския посланник в Турция... Мислите ли, че това преля чашата и вече сме на ръба на трета световна война?
Има ли как някоя държава да остане безучастна във войната и какво мислите, че ще се случи от тук нататък?! Вие притеснявате ли се за бъдещето на света, а и за вашето собствено, виждайки какво се случва навсякъде по света иособено в по-развитите страни...
Изобщо какъв е вашия коментар за случващото се по света... аз направо не знам на къде отиваме, но това няма да донесе нищо добро след себе си... И както е казал Айнщайн "Не зная с какви оръжия ще се води Третата световна война, но знам, че Четвъртата ще се води с тояги и камъни." :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Задава ли се Трета Световна война?

Мнениеот mamina » 20 Дек 2016, 16:58

Мисля, че това политическо убийство на посланика цели да скара определени държави, в случая Русия и Турция и поддръжниците им, за да се спре сътрудничеството им. Жалко за хората, които стават жертва на игрите на големите.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Задава ли се Трета Световна война?

Мнениеот iwoni » 21 Дек 2016, 11:47

Ние отдавна сме в Трета световна война, но не си го признаваме. Не може в европейски държави през няколко месеца да стават кървави атентати и да си мислим, че това е нещо изолирано, временно и невоенно. Просто абсурд! Крайно време е да се осъзнаят тези по върховете.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Задава ли се Трета Световна война?

Мнениеот Rali_hr » 21 Дек 2016, 12:31

iwoni написа:Ние отдавна сме в Трета световна война, но не си го признаваме. Не може в европейски държави през няколко месеца да стават кървави атентати и да си мислим, че това е нещо изолирано, временно и невоенно. Просто абсурд! Крайно време е да се осъзнаят тези по върховете.

Те са се осъзнали, но си правят неща, които не еги засягат тях. Освен руския посланник някой друг висшестоящ да го е отнесъл? Умират невинни хора, които по никакъв начин не дърпат конците и не дават насоки на политическите игри! Нещата далеч не са толкова лесни си мисля аз и и ма нещо много по-сложно и дори не се знае кой с кой в какви отношения е!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Задава ли се Трета Световна война?

Мнениеот Andrey » 21 Дек 2016, 15:04

Според мен отдавна е факт,с амо че още не е обявено официално, почна се преди години, а последните вече е прекалено.. демек нищо добро не ни чака занапред.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Задава ли се Трета Световна война?

Мнениеот Локумът » 21 Дек 2016, 15:22

мда, май наистина само дето не е обявено, че ще с еслучва. Дано само покрай сухото да не изгори и мокрото! :mad: Не ми се ще да има такива атентати и у нас...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Задава ли се Трета Световна война?

Мнениеот YoLindi » 21 Дек 2016, 15:27

Ние все стискаме палци да не става у нас нищо, но като гледам никой не е застрахован вече от нищо. Лошото е, че винаги покрай сухото гори и мокрото.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Задава ли се Трета Световна война?

Мнениеот Локумът » 08 Мар 2017, 12:33

Така е, стававсе по-страшно, но напоследък май нее имало някакви инциденти, за щастие, надявам се да успеят да се вразумят тея хора по света! :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта