Предложение за извратен секс

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Предложение за извратен секс

Мнениеот mrmars » 21 Дек 2016, 13:28

Искам да уточня, че съм извратен. Ако не Ви харесват извратените неща е добре да не четете темата.След дълго търсене и неуспешни връзки, мисля, че открих любовта. Тя е бисексуална и двамата сме правили тройка с една от приятелките и. От както съм с нея мисля, че и аз развих бисексуални наклонности. Засега не съм и споделял за бисексуалните ми накланности. Малко е сложно, защото не ми харесват мъжете, но ми се иска мъж да ме задоволи анално. Искам докато мъжа ме задоволява анално аз да задоволявам приятелката ми и да се задоволяваме едновременно. Незная, как да и кажа за желанието ми, защото досега винаги съм и твърдял, че съм хетеросексуален а сега установих че съм нещо между хетеро и бисексуален. Ако и кажа ще излезе, че съм я лъгал, но аз преди да я срещна нямах бисексуални предпочитания. Тя ги провокира в мен. Стигнах до извода, че дори и да се почне с нещо малко извратено в секса накрая ще се стигне до нещо което е много извретено.
mrmars
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Дек 2016, 13:10

Re: Предложение за извратен секс

Мнениеот Andrey » 21 Дек 2016, 14:56

темата ти звучи, сякаш ще предлагаш секс на някой. Какво ти пука,кажи й, може пък да се навие, почни от далече. но е малко сбъркано, от мен да знаеш. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Предложение за извратен секс

Мнениеот YoLindi » 21 Дек 2016, 15:01

Демек не знаеш дали да я питаш или не, така ли? Не мисля, че ще те напусне, ако й разкриеш желанията си. Ако не й хареса това, което ще чуе, най-много да не отворите повече темата. Поне така си мисля. Не ми изглежда да е от тези с консервативно мислене.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Предложение за извратен секс

Мнениеот mrmars » 21 Дек 2016, 15:22

YoLindi написа:Демек не знаеш дали да я питаш или не, така ли? Не мисля, че ще те напусне, ако й разкриеш желанията си. Ако не й хареса това, което ще чуе, най-много да не отворите повече темата. Поне така си мисля. Не ми изглежда да е от тези с консервативно мислене.


Колебаех се, като писах темата, но щом пишеш, че няма да ме напусне ще разкрия желанията си.
mrmars
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Дек 2016, 13:10

Re: Предложение за извратен секс

Мнениеот Harmony » 21 Дек 2016, 15:33

mrmars написа:
YoLindi написа:Демек не знаеш дали да я питаш или не, така ли? Не мисля, че ще те напусне, ако й разкриеш желанията си. Ако не й хареса това, което ще чуе, най-много да не отворите повече темата. Поне така си мисля. Не ми изглежда да е от тези с консервативно мислене.


Колебаех се, като писах темата, но щом пишеш, че няма да ме напусне ще разкрия желанията си.


Важно е ти дали си наясно какво точно искаш. По-добре да си кажеш, отколкото да се притесняваш и да се чудиш всеки път как да разбереш дали тя ще откликне. Едва ли ще има много момичета, които да погледнат на това като нещо в реда на нещата. Това само твоя фантазия ли е или искаш наистина да го направиш?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Предложение за извратен секс

Мнениеот mrmars » 21 Дек 2016, 15:49

Harmony написа:
mrmars написа:
YoLindi написа:Демек не знаеш дали да я питаш или не, така ли? Не мисля, че ще те напусне, ако й разкриеш желанията си. Ако не й хареса това, което ще чуе, най-много да не отворите повече темата. Поне така си мисля. Не ми изглежда да е от тези с консервативно мислене.


Колебаех се, като писах темата, но щом пишеш, че няма да ме напусне ще разкрия желанията си.


Важно е ти дали си наясно какво точно искаш. По-добре да си кажеш, отколкото да се притесняваш и да се чудиш всеки път как да разбереш дали тя ще откликне. Едва ли ще има много момичета, които да погледнат на това като нещо в реда на нещата. Това само твоя фантазия ли е или искаш наистина да го направиш?


Не е само фантазия. Искам да го направя наистина.
mrmars
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Дек 2016, 13:10

Re: Предложение за извратен секс

Мнениеот niya_mazova » 21 Дек 2016, 16:22

Така се получава - едно опиташ, второ и накрая си отишъл твърде далеч. Като искаш да опиташ, внимавай какво правиш и кого избираш, да не съжаляваш после.
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта