Гимнастика за лице и гладка кожа

Гимнастика за лице и гладка кожа

Мнениеот viking » 21 Дек 2016, 18:16

Момичета , освен упражнения за тялото съм решила да правя и гимнастика на лицето. Намерих в интернет различни предложения и снимки на забавни мимики и муцунки :grin: . Едното беше да свивам устните си като кифлите, когато си правят селфи, и да отпускам. Още едно си харесах - да надуя бузите си и да ги движа в най-различни посоки, както и да изговарям широко гласните и така десетина пъти. Това всичкото добре, но мислите ли, че могат да помогнат на кожата тези упражнения да е гладка и да запази жизнения си вид? Подскажете ми някои други, които си ги правите вкъщи :wink: . С какво мога да съчетавам още гимнастиката за лице, за да раздвижвам мускулите и кожата си и оттам, разбира се, тя да изглежда перфектно?
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Гимнастика за лице и гладка кожа

Мнениеот MGB » 21 Дек 2016, 18:34

Мимиките нали правеха бръчки :lol: ? Гимнастика и масаж на лицето мисля, че действат добре на кожата. Кръвообръщението засилват и наистина става гладка и свежа. Дерзай смело!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Гимнастика за лице и гладка кожа

Мнениеот PasDeDeux » 22 Дек 2016, 11:00

Гимнастиката наистина помага за стягане на кожата и мускулите. Аз правя едно упражнение - слагам си показалеца и средния пръст на двете ръце от двете страни на очите и започвам да ги отварям колкото се може повече нагоре, после затварям надолу, опитвам се да ги разтварям широко и всичко това докато пръстите ми са там. Това е за бръчките около очите :smile: .
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Гимнастика за лице и гладка кожа

Мнениеот asdddwww » 22 Дек 2016, 11:02

няма ли да е достатъчно да говориш хахахаха :) не виждам какво значение и как точно ще ти помогне, а и нали наистина мимиките правят бръчки, да не се сбръчкаш, че после не мойш излезе от кабинета на Каляшева!
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Гимнастика за лице и гладка кожа

Мнениеот penny » 22 Дек 2016, 18:26

То всички говорим, ама не сме със супергладки кожи и без бръчки :mrgreen: . Нищо не губиш ако почнеш да ги правиш. Но бъди постоянна, за да има ефект, а не от ден до пладне.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Гимнастика за лице и гладка кожа

Мнениеот julianne » 23 Дек 2016, 10:13

Всеки ден ли трябва да се правят, без прекъсване? Не че е много трудоемко и отнемащо много време.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50


Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта